Pentium 4 CPU Sisteme Windows 10 Kurulur mu?

Nerden indire bilirim link atarmisin?
Şimdi uyarı falan verirler yanlış bilgiden uğraşmak istemiyorum. Google'a girip Windows 7 SP1 Home Basic Lite Full İndir 2018 Türkçe V8 yaz. İkinci çıkan link güvenilir sitelerden birisi tabii isim vermiyorum yine. Oradan indirebilirsin bu sürümü.

Ancak baştan uyarayım, bu ISO dosyasını USB'ye yazdıktan sonra USB'nin içerisine ayrıca Google Chrome veya kullandığın tarayıcının kurulum doyasını yükle çünkü Internet Explorer'ı açamıyorsun kendi elinle, sistem içinde var ama sen açamıyorsun. Bir diğer olay ise bu sürümde isteğe bağlı otomatik aktivasyon var kurulum esnasında göreceksin zaten bunu. Sistem güncellemeleri entegre edilmiş ancak Windows Update yok bu versiyonda yeni güncelleme kuramazsın yani. Zaten gerekte yok her güncelleme ile sadece yavaşlatmaktan başka bir şey yapmıyorlar, Nvidia gibi şirketlerde buna dahil.

Salam Aleykum.
Bende bir PC var Windows 10 kurabilir miyim?
CPU: Intel Pentium 4 2.80 Ghz
Anakarta: AsRock P4vm800
GPU: Agp 8x Nvidia Geforce FX 5200
HDD: WD 80GB IDE
HDD: Seagate 20 GB IDE
RAM: 1536 MB (DDR333)
Benim P4 3.4 Ghz bilgisayarımda Windows 10 64 bit sorunsuz çalışıyor. Ram 2,5 GB. Ancak 20 GB Sabit Disk Windows 10' a yetmeyebilir. Konu hort bu arada 😜

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı