Pentium 4 sistemle Windows 8.1 kullanılır mı?

• Konuyu başlatan NaToRYuM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 5B
İndirdiğin iso'nun orjinal olup olmadiğini gösterir. İso dosyasının içinde 1 KB'lık bile değişiklik olduğunda o değer değişir. Hashtab programı ile indirdiğin iso dosyasının SHA1 değerine bakabilirsin, konudaki orjinal SHA1 değeri ile uyuşmuyorsa, o iso dosyasının içinde oynama yapılmış demektir. Yani kurmamalısın. Kötü niyetli kişiler virüs yerleştirmiş olabilir.

İndirdiğin iso'nun orjinal olup olmadiğini gösterir. İso dosyasının içinde 1 KB'lık bile değişiklik olduğunda o değer değişir. Hashtab programı ile indirdiğin iso dosyasının SHA1 değerine bakabilirsin, konudaki orjinal SHA1 değeri ile uyuşmuyorsa, o iso dosyasının içinde oynama yapılmış demektir. Yani kurmamalısın. Kötü niyetli kişiler virüs yerleştirmiş olabilir.

Ozaman Recep Baltaşın verdiği yandex linkinden indiriyorum sonra dediğiniz gibi SHA1 değerine bakıyorum sonra Windows 7 USB/DVD Programıyla USB ye yazdırınca formata hazır hale geliyor öyle mi ? Bir de key olayını anlamadım çalışan bi key yazabilirmisiniz buraya ? Yardımlarınıza çok ihtiyacım var. @Recep Baltaş Abi Yardım edebilir misin? USB ye yazınca formata hazır hale geliyor mu USB ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitedeki iso güvenilir merak etmeyin. Ama siz yinede SHA 1 kontrolü yapın, sorunlu inmiş olabilir. Windows 7 USB/DVD Download Tool programıyla USB'ye yazdırınca kuruluma hazır olur. Kurulum keyi için isoyu indirdiğin konudaki ilk mesaja bakmalısın, ordaki keyleri Google'da aratarak X olan kısımları bulabilirsin. Eğer etkinleştirme keyinden bahsediyorsan, satın almak yada etkinleştirme programı kullanmak zorundasın.

tr_windows_8.1_with_update_x86_dvd_4048372.iso bunu Google'da arat, 64 bit indiriyorsun. 32 Bit indirmelisin sistemin yetersiz. Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal buraya gir, ilk mesajda keyler var. Pro kuracaksan pro keyi, core kuracaksan core keyini Google'da aratın, X kısımlarının devamı çıkacaktır. Bana kaç kere söylettiniz yazdıklarımı iyi okuyun.

Dediğiniz gibi 8.1 32 bit isoyu indirdim. Daha sonra WiNToBootic_v2.2.1 adlı programla 8 gb usb ye aktardım. Daha sonra biostan usbyi seçip kaydedip çıkınca bilgisayar yeniden başlatılıyor Windows 8 logosu görünüyor ve daha sonra resimdeki hatayı alıyorum yardımlarınızı bekliyorum. @Recep Baltaş Abi Yardım edermisin

Dosya Ekleri

• W8.1 HATA.jpg
    W8.1 HATA.jpg
    15,2 KB · Görüntüleme: 415
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı