Pentium Dual Core E5500 ve ATi ekran kartlı sistem kaç lira eder?

Computer Monster

Centipat
Elimdeki sistemi artık satmak istiyorum 10 sene boyunca çok iyi gitti ama şu son 2 senedir tiskindim yeter artık şeytan diyor al şu kasayı vur yerden yere. Her yeri sorundan geçilmiyor ani FPS düşüşü mü dersiniz aniden kitlenme mi sinyal yok hatası mı dersiniz. Bana bir fiyat çıkarırsanız çok memnun olurum.

Anakart: ASRock G41 m-vs3.
İşlemci: Intel Pentium Dual Core E5500.
2M önbellek, 2.80 GHz, 800 MHz FSB.
Bellek: 2x2 GB 1333 MHz DDR3.
Ekran kartı: ATI Sapphire 1 GB 128 Bit lanet olası ekran kartı
Harddisk: 160 GB Samsung
PSU: Kaç Watt olduğunu anlayamadım şöyle yazıyor normal capitcy: 200W Max capicty: 425W yazıyor
Monitör: Acer P196HQV.
DVD: LG Modisc super multi.

Kaç TL yapar ortalama?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörü ayrı satarsanız 200 TL civari eder sadece monitör. RAM'ler ortalama 80-100 TL eder desek ortalama 400-450 diyelim. Ama önerim o sisteme X5470 işlemci, 8GB RAM ve kalan bütçenize göre bir ekran kartı ile adam etmeniz.

Screenshot_2020-04-03-14-22-59.png

Bende senin düşünüyorum sanırım en iyi ve en ucuz işlemci bu ekran kartı olarak ikisi arasında kaldım GTX 750 veya GT 1030 aradım GET olarak bulamadım sizce hangi ekran kartı ve GET güvenlimi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı