Pentium Dual Core E6500 sisteme offline oyun onerisi

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, internet altyapisiz bir yere tasinacagim için internet gerektirmeyen oyunlar arıyorum. Gitmeden önce bir sürü oyun yükleyip gitmek istiyorum. Sistemim pek iyi değil.

Pentium Dual Core E6500 2.93 GHz.
2 GB DDR3 RAM.
HD 4550 ekran kartı.

CoD'un sistemimin kaldırabileceği oyunlarını oynadım, 2 oyun kaldi. NFS oyunlarini da oynadım. Mafia 1 oynadım.
Tur olarak fark etmez ama Half-Life, Max Payne gibi klasikleşmiş oyunları yazmazsaniz sevinirim. Yine de şunu illaki oyna derseniz bakabilirim. Telefon oyunu da olabilir. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu arada sadece oyun olmak zorunda değil. Bilgisayar üzerinden yapilabilinecek pek çok şey olabilir. Mesela şu anda C öğreniyorum. Böyle ilgimi çekebilecek şeyler olabilir.

1-Assassin's Creed Revelations.

2-Assassin’s Creed Brotherhood.

3-Need for Speed hot: Pursuit.

4-Batman Arkham City Game of the year Edition.

İşlemcinize overclock yaparak çok daha yüksek performansla oynayabilirsiniz. Korkmayın çok basit bir şey ama işlemcinizin ısınmadığından emin olun.

Max Payne 1. Oyna derim.
Hocam güzel oyun ama artık klasikleşti ve eskide kaldı.
1-Assassin's Creed Revelations.

2-Assassin’s Creed Brotherhood.

3-Need for Speed Hot: Pursuit.

4-Batman Arkham City Game of the year Edition.

İşlemcinize overclock yaparak çok daha yüksek performansla oynayabilirsiniz. Korkmayın çok basit bir şey ama işlemcinizin ısınmadığından emin olun.
Önerdiğiniz oyunlar gerçekten çok güzel. Malesef ki AC oyunlarını PC'm kaldırmıyor. Oynatsa bile çöp gibi grafikler oluyor. Hot Pursuit'i oynamıştım. Batman Arkham City'e bakacağım. Kaldırır gibi duruyor aslında sistem gereksinimlerine bakarsak ama bilmiyorum denemek lazım.

Hocam işlemciye O.C çekerim de çok bir faydası olmuyor zaten ekran kartı vasat olduğu için bir kazancım olmuyor. Ekran kartı da zaten eski bir şey, fanı bile yok demir soğutması var.

Önerdiğiniz oyunlar gerçekten çok güzel. Malesef ki AC oyunlarını PC'm kaldırmıyor. Oynatsa bile çöp gibi grafikler oluyor. Hot Pursuit'i oynamıştım. Batman Arkham City'e bakacağım. Kaldırır gibi duruyor aslında sistem gereksinimlerine bakarsak ama bilmiyorum denemek lazım.

Hocam işlemciye O.C çekerim de çok bir faydası olmuyor zaten ekran kartı vasat olduğu için bir kazancım olmuyor. Ekran kartı da zaten eski bir şey, fanı bile yok demir soğutması var.
Need for Speed Most Wanted 2005
Starcraft.
CoD 2
Bir şeyler öğrenmek açısından CS4 sürümünde Photoshop öğrenebilirsin sanıyorum ama nereden bulursun hiç bir fikrim yok.

Önerdiğiniz oyunlar gerçekten çok güzel. Maalesef ki AC oyunlarını PC'm kaldırmıyor. Oynatsa bile çöp gibi grafikler oluyor. Hot Pursuit'i oynamıştım. Batman Arkham City'e bakacağım. Kaldırır gibi duruyor aslında sistem gereksinimlerine bakarsak ama bilmiyorum denemek lazım.

Ben hepsine baktım hepsini kaldırıyor merak etmeyin. Biraz O.C gerekecek çünkü önerdiğim oyunlardan Batman hariç hepsi işlemciye yükleniyor. Yani O.C ile hepsini oynayabilirsiniz. Bir de O.C performans arttırmıyor demişsiniz ama aynı işlemciyi şu an kullanıyorum ve 3.65 GHz'ye kadar çıktım. LoL'de ortalama 30 FPS artış ve diğer oyunlarda da 10-15 FPS oynadı bence deneyin.

Need for Speed Most Wanted 2005
Starcraft.
CoD 2
Bir şeyler öğrenmek açısından CS4 sürümünde Photoshop öğrenebilirsin sanıyorum ama nereden bulursun hiç bir fikrim yok.
NFS MW ve CoD 2 oynadım. Starcraft bakacağım.
Ben hepsine baktım hepsini kaldırıyor merak etmeyin. Biraz O.C gerekecek çünkü önerdiğim oyunlardan Batman hariç hepsi işlemciye yükleniyor. Yani O.C ile hepsini oynayabilirsiniz. Bir de O.C performans arttırmıyor demişsiniz ama aynı işlemciyi şu an kullanıyorum ve 3.65 GHz'ye kadar çıktım. LoL'de ortalama 30 FPS artış ve diğer oyunlarda da 10-15 FPS oynadı bence deneyin.
Tamam hocam deneyeceğim.

NFS MW ve CoD 2 oynadım. Starcraft bakacağım.

Tamam hocam deneyeceğim.
Bana da link atmak düşer :D
Eğer ağır gelirse internetten bir yerden 1.16.1 versiyonunu bulmanızı öneririm çünkü bu versiyon daha ağır.
Sadece oyunu denemek istersen ses dosyaları ve hikayesi çıkartılmış 1.16.1 versiyonu da var.
files.theabyss.ru/sc/starcraft.zip
Fakat hikayeyi biraz oynayıp internetten temel buildleri öğrendikten sonra online çok eğlenceli oluyor o yüzden yeni ersiyonu çok eğlenceli:D.
Oyunu incelemek için bunu öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buildleri de internette ararsın fakat bu site de iş görür. Videolar daha öğretici olabiliyor bu arada.
Tavsiyem Protoss ile başlaman çünkü biraz yavaş olsalar da çok güçlü ünitleri var.
Ara ara başka ırkları da dene ki rakiplerini öğren, onların yaratıklarını öğren.
Bana da link atmak düşer :D
Eğer ağır gelirse internetten bir yerden 1.16.1 versiyonunu bulmanızı öneririm çünkü bu versiyon daha ağır.
Sadece oyunu denemek istersen ses dosyaları ve hikayesi çıkartılmış 1.16.1 versiyonu da var.
files.theabyss.ru/sc/starcraft.zip
Fakat hikayeyi biraz oynayıp internetten temel buildleri öğrendikten sonra online çok eğlenceli oluyor o yüzden yeni ersiyonu çok eğlenceli:D.
Oyunu incelemek için bunu öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buildleri de internette ararsın fakat bu site de iş görür. Videolar daha öğretici olabiliyor bu arada.
Tavsiyem Protoss ile başlaman çünkü biraz yavaş olsalar da çok güçlü ünitleri var.
Ara ara başka ırkları da dene ki rakiplerini öğren, onların yaratıklarını öğren.
İstersen bir arkadaşınla aynı anda başlayabilirsin, böylece rakip te bulursun hafif versiyonunda.

Bir de hafif versiyonunda ve 1.16.1 sürümünde ICCup sunucularına bağlanabilirsin fakat Koreli kaynıyor onlar da adamı katlediyor :D.
Fakat arkadaşla girmek için işe yarar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı