Çözüldü Pentium Dual Core Sistem GeForce NOW 0xc0F1103F hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alkali

Picopat
Yer
Norveç dağı
Daha fazla  
Meslek
meb köleliği
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
Toshiba SATA SSD 240 GB
Ekran kartı
NVIDIA 6200 LE
İşlemci
Pentium Dual Core 2.7 GHz
GeForce NOW'da oyun açtığımda bu hatayı (0xc0F1103F) alıyorum. GeForce NOW zaten düşük sistemli bilgisayarlar için geliştirildi diye biliyorum. Benimki de düşük sistemli ama açmıyor. Çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot 2022-01-05 201405.png
    Screenshot 2022-01-05 201405.png
    7,2 KB · Görüntüleme: 22
@alkali Maalesef sisteminiz GeForce NOW da akış yapacak kadar güçlü değil. Web sitesi üzerinden oynayabilirsiniz şahsen ben öyle yapıyordum ancak ping oranının artacaktır.
İzlediğim video da benim bilgisayarımdan çok daha kötü bir bilgisayarda açıp oynuyorlardı.

Ben de de size benzer bir sistem vardı hatta neredeyse aynısı bende de öyle idi size özel bir durum değil.

@alkali Maalesef sisteminiz GeForce NOW da akış yapacak kadar güçlü değil. Web sitesi üzerinden oynayabilirsiniz şahsen ben öyle yapıyordum ancak ping oranının artacaktır.

Websitesinden nasıl oynanıyor acaba. Ben denediğimde başlatamadım. 30 dakikalık deneme paketi almıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu bilgisayar bile açıyor. Cyberpunk oynuyorlar.

Ben de de size benzer bir sistem vardı hatta neredeyse aynısı bende de öyle idi size özel bir durum değil.

Bu web adresini dener misiniz lütfen? Is Your Device Unsupported by GeForce NOW? olmaz ise Google'a “play geforcenow” yazınız ve karşınıza çıkan ilk siteye tıklayınız.

Teşekkürler benim girdiğim site buydu. Burada oyunları ve kaydolma bilgilerini gösteriyordu. GFN powered by GAME+

Bu web adresini dener misiniz lütfen? Is Your Device Unsupported by GeForce NOW? olmaz ise Google'a “play geforcenow” yazınız ve karşınıza çıkan ilk siteye tıklayınız.

Çok teşekkür ederim açıldı. Hata vermedi bu sefer. Şu an sadece sıra bekliyorum.

Geri
Yukarı