Pentium E5700 sistem GTA 4 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 7

Kerim Demirel

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm benim sistem şöyle; 2 GB DDR3 RAM, 1TB 64MB hard disk, Intel Pentium E5700 3.0GHz işlemci, Intel G41 Express chipset ekran kartı Windows 7 Ultimate 32 Bit. Bu sistem GTA 4 açar mı veya da RAM'ı 3GB yapsam açar mı, 30FPS falan oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aleykümselam. GTA 4 optimizasyon sorunlu bu yüzden zar zor açar. Ekstra bir grafik Patch'i kurarsan belki oynayabilirsin.

Peki ya bildiginiz iyi bir patch var mı?

Hayir, bilmiyorum. GTA 4 patates mode diye aratirsaniz dusuk grafikli olani uygulayip kasmadan oynayabileceginizi dusunuyorum grafik cok kotu olacak bu yuzden patates mode yerine diger grafik modelara bakabilirsiniz. Zaten oyun optimizasyon sorunlu.

GTA 4 de zaten optimizasyon sıkıntısı var nedense eski sistemlerde çok düzgün çalışıyor yeni sistemlerde kasıyor. Kısacası oynatır

Hayir, bilmiyorum. GTA 4 patates mode diye aratirsaniz dusuk grafikli olani uygulayip kasmadan oynayabileceginizi dusunuyorum grafik cok kotu olacak bu yuzden patates mode yerine diger grafik modelara bakabilirsiniz. Zaten oyun optimizasyon sorunlu.
Tamam usta eyvallah iyi günler

Yeni konular

Geri
Yukarı