Pentium E6300 sistem kaç para eder ?

furkan gür

Hectopat
Yer
ANKARA
Daha fazla  
İntel Pentium E6300 2.80 GHz
ASUS P5KPL-CM
2 GB DDR 2 ram
GIGABYTE NVİDİA Gefor GT 420 2G
CD ROM- DVD
2.0 USB
350 W PSU
GTA 4 gibi oyunları high ultra gibi açıyor.
Kaç para eder ?

GTA 4 ve bu sistem HIGH aciyor ? Yalan bilgi vermeyin bu sistemle gta 4 u lowda 20 FPS acarsiniz. Bu sistemle ancak ufak oyunlar ve ofis isleri yapilir. 400 500 veren birisi bulursaniz satin

GTA 4 ve bu sistem HIGH aciyor ? Yalan bilgi vermeyin bu sistemle gta 4 u lowda 20 FPS acarsiniz. Bu sistemle ancak ufak oyunlar ve ofis isleri yapilir. 400 500 veren birisi bulursaniz satin
Kesinlikle yalan söylemiyorum GTA 4 ü high ta acıyor ve 30 fps alıyorum ama battlefield 3 gibi bir oyunda ses kasmaları yaşıyorum.League of legends de ise 110 fps alıyorum orta ayarlarda cs go da ise orta ayarlarda 60 - 50 -70 arasında degişiyor. Ve artık olarak sistem 350 gb hdd bulunmaktadır

Dostum ben 4 GB ramim ile 20 FPS zar zor görüyorum tabi ekran kartini guncellersem artar ama ekran karti çokta kotu değil. Herneyse 60 TL masrafla 2x2 GB RAM yaparsan alicin artar. Fiyat yükselir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı