Pentium E6600 ve R7 260 sistem GTA V oynatır mı?

Kaanist23

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde şu sistem var.

Ekran kartı: Asus AMD Radeon R7 260 1GB (dikkat 260x değil 260)

RAM: 4GB

İşlemci: İntel Pentium E6600

GTA 5 kaldırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi çözünürlükte oynayacağınıza bağlı. Eğer 1920x1080 ise ekran kartı low-med arası 25-30 FPS arası oynatır diye düşünüyorum ama işlemci sorun çıkarabilir. Emin değilim.

1080p monitörün varsa medium oynarsın diye düşünüyorum. 1440x900 veya 900p veya 720p filan oynayacaksan ayarları dahada arttırabilirsin.

Ekran kartında problem yokta işlemcini her daim %100 de kullanacağından en düşük ayarlarda tahminen 20-30 fps alırsın gibi gelior bana.

Ekran kartında problem yokta işlemcini her daim %100 de kullanacağından en düşük ayarlarda tahminen 20-30 fps alırsın gibi gelior bana.
Katılıyorum. İşlemci eski olduğundan bazı problemler olabilir. Ayrıca GTA 5 R7 240 testi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Katılıyorum. İşlemci eski olduğundan bazı problemler olabilir. Ayrıca GTA 5 R7 240 testi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkür ederim hocam yani böylede oynarım ama quad işlemci alsam sıkıntı çekmem dimi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı