Pentium G3258 ve R7 260X Sistem Toplama

jobt_

Hectopat
1440x900'de ultra Kaç FPS alırım ? Gerçek Bir Değer İstiyorum Artık Heryerde değişik Değişik Şeyler var ? 2 Hafta İçinde Alıcam Bu sistemi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemle 1440P de bf4 crysis 3 gibi oyunları ultra'da açman imkansız. Ekran kartını R9 270 yapmaya çalış. Kasayı da zalman z3 plus + zalman 600W psu ile değiştirmen kalite açısından daha mantıklıdır.

Bu Formuda anlamıyorum Geçen Birisi açar Diyor Şimdi Birisi Açmaz Diyor Kime İnanıcam Benya Kesin Bişi İstiyorum Parça değiştiremem en fazla bi 50 tl eklerim.

900p @Recep Baltaş abi 1440x900. 900P için yeterli bu sistem. Önerdiğim sistemi alırsan daha rahat edersin. Bütçe olursa anakartı H81M-PLUS yap.

Öncelikle arkadaşın oynayacağı çözünürlük 900p yani fhd bile değil . Ekran kartı çok kötü değil imkanın varsa r9 270 x al ama yoksa arkadşın sana topladığı sistemi al .

Arkadasa yanlış bilgi vermeyin. 144o p diye bişey yok ortada. 900p çözünürlük.
Bu sistem ile oyunları dedigin çözünürlükle rahat sekilde oynarsın.

30 fps + tabiki.

O anakart yerine Msi H81M-P33 var 136 TL'ye. G3258'i çok iyi overclock ediyor. Gerisi çok iyi kasayı da Thermaltake Versa II yapabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…