Performax Perfan-120h nasıldır?

MistirCan

Centipat
Daha fazla  
Performax Gaming perfan-120h kullanan hangi model işlemci ile kullanıyorsunuz? Sıcaklık değerleriniz nedir deneyimlerinizi paylaşın.

Dosya Ekleri

• images (2).jpeg
    46,9 KB · Görüntüleme: 101
Kullanmadim ama iyi performans verecegini sanmiyorum, dandik bir urun.

Kullanmadim ama iyi performans verecegini sanmiyorum, dandik bir urun.
224-XT ARGB V2 modelinin tamamen aynısı. Yani performanstan yana sorun yok. Ama markalısıyla arasında 100 TL fark varken markasızını niye alasın

224-XT ARGB V2 modelinin tamamen aynısı. Yani performanstan yana sorun yok. Ama markalısıyla arasında 100 TL fark varken markasızını niye alasın
Anladım 224 alacam kesin ozaman teşekkürler ama genel olarak internette hic video deneyim atan olmayinca merak etmedimde degil

Fason urun oldugunu bilmiyordum, bilgi icin tesekkurler.

Merak edenler için ben aldım 3700X ile kullanıyorum. Wraith Prism'den 5-10 derece daha iyi ve sessiz. 4.3 GHz 1.25 Volt 70 derecenin altında tutabiliyor. 224-XT ARGB V2 ile birebir aynı. Fanlar diğer ARGB bileşenlerle senkronize çalışıyor.

Yük testinde çok ses çıkardı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…