PES 13 RLD.DLL virüslü mü?

Daha fazla  
Arkadaşlar PES 13'ün rld.dll dosyasını Anti-Virüs'ler virüs trojan olarak algılıyor. Yıllardır oynuyorum. Bir sıkıntı çıkarmadı bugüne kadar. Sildim oyunu. Tam tarama yaptım MBAM ile. Bir şey bulmadı. Sistemde rld DLL zaralı mıdır? Formata gerek var mı?

Arkadaşlar PES 13'ün rld.dll dosyasını Anti-Virüs'ler virüs trojan olarak algılıyor. Yıllardır oynuyorum. Bir sıkıntı çıkarmadı bugüne kadar. Sildim oyunu. Tam tarama yaptım MBAM ile. Bir şey bulmadı. Sistemde rld DLL zaralı mıdır? Formata gerek var mı?

PES 13 orıjınal olarak bulunamadığı ıçın bu bır orıjınal sürüm olmadığı için virüs olabılır.

Korsan oyun yüklemişsin, korsan oyunlarda bulunan, oyunu kiran kişinin koyduğu ve oyunun çalışması için gerekli olan DLL dosyası. Defender virüs olarak görür ancak oyunu oynaman için zaten o DLL dosyası olmak zorunda. Zarar vereceğini sanmıyorum.

Hocam kaç yıldır PC'de bir sorun yapacağını düşünmüyorum.

"Rld" Reloaded demek bildiğim kadarıyla, yani korsan dosya olduğu için sistem onu virüs olarak algılıyor olabilir.

Hocam oyunun orijinalinde de o dosya mevcut lisans doğrulaması yapıyor bildiğim kadarıyla.

Geri
Yukarı