PES 13 serbest vuruş hilesi var mı?

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
PES 13 serbest vuruş hilesi var mı? demek istediğim şu, sahanın herhangi bir yerinde faul hilesi yaptırmak. Yani bir anda koştuğumuz yerde veya başka şekildede olabilir serbest vuruş kazanmak mümkün mü? Böyle bir hile veya trainer var mıdır? Kariyer modunda 2029 yılına geldim ve sıkıldım, tuhaf şeyler denemek istiyorum :D

PES 13 serbest vuruş hilesi var mı? demek istediğim şu, sahanın herhangi bir yerinde faul hilesi yaptırmak. Yani bir anda koştuğumuz yerde veya başka şekildede olabilir serbest vuruş kazanmak mümkün mü? Böyle bir hile veya trainer var mıdır? Kariyer modunda 2029 yılına geldim ve sıkıldım, tuhaf şeyler denemek istiyorum :D
Yıl 2029 ise birşey soracağım.
Fenerbahçe şampiyon oldu mu?

Hocam gelecekte neler oluyor? 2029 yılından bilgiler verin bize.
Ben 2020 yaması yükleyerek oynuyorum ve paul pogba manchester city'de. Cristiano ronaldo jubile yapmış ve benzeri şekilde ismi C. ronaldo olan 16 yaşında genç doğmuş. O benzeri oyuncuda sivasspor'a transfer olmuştu :D
Yıl 2029 ise birşey soracağım.
Fenerbahçe şampiyon oldu mu?
Evet 4 kere şampiyon oldum 2 şampiyonlar ligi 1 tane türkiye kupası 1 tane'de süperlig şampiyonu olduk ;)
PES 14'ü oynadım mekanikleri iyi değil ve PES16'da oynadım fakat çok hantal kalıyor mekanikler oynayamıyorum.
Ve pes 16'nın yapay zekası pes 13'den bile daha kötü. Ara pas attığım adam öylece kendini savunan adam ile öylece duruyor bazen havadan attığmıda gidiyor sol kanat'da rövaşata falan çekiyor. Kaleci top'a zıplamak yerine bizim savunmaya çarpıp yere düşüyor vs. Her maçta farklı atraksiyonlar oluyor Fifa 16 indirsem sistem kaldırmayacak. Pes 13 oynuyorum yapacak bişey yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı