Pes 2013 nasıl yüklenir?

Malum yollardan indireceksin resmi satışi yok oyunun.

Key falan bulunabilir belki ama onlarla uğraşmaya gerek yok ve güvenilir olup olmadıkları da belli değil. Tek yol korsan gibi duruyor. İndirebileceğiniz yerleri biliyorum ancak maalesef forum kurallarına aykırı olduğu için isim veremiyorum. Siz de bulabilirsiniz ufak bir araştırmayla.

Key falan bulunabilir belki ama onlarla uğraşmaya gerek yok ve güvenilir olup olmadıkları da belli değil. Tek yol korsan gibi duruyor. İndirebileceğiniz yerleri biliyorum ancak maalesef forum kurallarına aykırı olduğu için isim veremiyorum. Siz de bulabilirsiniz ufak bir araştırmayla.

Hocam bulamıyorum Gmail'den yazsanız [email protected]

@Berkay kya Gmail üzerinden size ulaştım hocam, ancak bir daha böyle bir şey yapmayın. Özel iletişim adresi paylaşmak ceza sebebidir.
Hmmm tamam asla yapmam sağolun

@Berkay kya Gmail üzerinden size ulaştım hocam, ancak bir daha böyle bir şey yapmayın. Özel iletişim adresi paylaşmak ceza sebebidir.

Hocam bir de virüslü değil değil mi kesinlikle av programım yok neyle tarayabilirim.

Son düzenleme:
@Berkay kya Tüm Cihazlar için Ücretsiz Antivirüs Yazılımı 2023 | Kaspersky Bunu indirip tarama yapabilirsiniz.

Aslında gerek de yok, ben sizin için kendim indirip taramaları yaptım. Tam olarak bir korsana güvenilmez tabii ama çok yüksek ihtimalle sorun yok. Zaten size attığım dosya çok ünlü bir korsan sitesine ait. Ama yine de kendiniz de görüp rahat etmek istiyorsanız bunu indirin. Ben hem Kaspersky ile hem Malwarebytes ile hem de ESET Online Scanner ile taradım. Hiçbir sorun çıkmadı.

@Berkay kya Tüm Cihazlar için Ücretsiz Antivirüs Yazılımı 2023 | Kaspersky bunu indirip tarama yapabilirsiniz.

Aslında gerek de yok, ben sizin için kendim indirip taramaları yaptım. Tam olarak bir korsana güvenilmez tabii ama çok yüksek ihtimalle sorun yok. Zaten size attığım dosya çok ünlü bir korsan sitesine ait. Ama yine de kendiniz de görüp rahat etmek istiyorsanız bunu indirin. Ben hem Kaspersky ile hem Malwarebytes ile hem de ESET Online scanner ile taradım. Hiçbir sorun çıkmadı.

Benim için bu kadar uğraşmanız çok hoşuma gitti size minnettarım çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı