PES 2015'in Oynanış Videosu Bu Hafta Bizlerle

Yurt dışında artık pek rağbet görmese de ülkemizde hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine sahip olan PES serisinin yeni oyunu PES 2015 iddialı geliyor.

İlk defa yeni nesle geliştirilen PES oyunu olacak olan PES 2015'in yeni nesildeki ilk oynanış videosunun tarihi bir fragman ile duyuruldu. Fragmanda bu yılın PES sloganı olan "Saha bizim" sloganıyla duyurulan oynanış videosunun 25 Haziran Çarşamba günü yayınlanacağı da bu fragman ile açıklandı.

İyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kaynak

FIFA özentisi bir oyundur 2013'ten sonra sapıtmıştır.

Her zaman fifa, fifa 2005 ilk oynadığım futbol oyunudur pes 2014'ten eğlenceli bulurum ayrı mesele. :)

Pes 2014ü denemek için yüklemiştim korsan olarak pas atıyorum adamlar topu kontrol edemiyor bir garip oyun olmuştu. Bune be dedim kapadım direk. Sanırım bomba geliyor bu sefer. Bakalım, göreceğiz.

Oyun piyasası artık tavan yapmış durumda Fifa Pes mi kalmış, artık biraz da başka oyunlar oynayın.

Tabi işin daha da kötüsü oyunu diğer oyunlarla aynı fiyattan pazara sürüyorlar. Yani Fubol oyununun GTA 5 ile aynı fiyata satıldığı bir şeyden bahsediyoruz.

Futbol oyununa ve dövüş oyunlarına vereceğim maksimum fiyat 30 TL. 30 TL'nin 1 kuruş üzerinde ödediğim zaman, artık kı*ıma girme durumu meydana geliyormuş gibi hissediyorum.

Şahsen pes'e hiç şans vermiyorum. FIFA'da ignite motoru olunca. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı