PES 2016 nasıl oynanır?

Ssansarsalvo

Hectopat
Son günlerde PES oynuyorum, normalde hiç sevmem ancak aşırı sardı. Neyse klavyeden tuşları falan öğrendim ancak sadece başlangıç zorluğunda kazanabiliyorum. Karşı takım benim kaleye doğru geldikçe engelleyemiyorum. Topa sahip olan karşı adama karşı koşuyorum ancak kontrol edemeyip yanından geçip gidiyorum. Tuşları da aşırı basit olarak kullanıyorum sadece pas şut falan aynı taktikler. Siz ne önerirsiniz gelişmem için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son günlerde PES oynuyorum, normalde hiç sevmem ancak aşırı sardı. Neyse klavyeden tuşları falan öğrendim ancak sadece başlangıç zorluğunda kazanabiliyorum. Karşı takım benim kaleye doğru geldikçe engelleyemiyorum. Topa sahip olan karşı adama karşı koşuyorum ancak kontrol edemeyip yanından geçip gidiyorum. Tuşları da aşırı basit olarak kullanıyorum sadece pas şut falan aynı taktikler. Siz ne önerirsiniz gelişmem için?

R1+X kombinasyonları topu kazanır kendi kendine. Arada L1 basın, kolay oyundur pes.

Artı -1 Eksi
Hocam şak diye adama atlarsanız tutma şansınız az olur. adamın önünde durun atlamayın. Önünde duvar gibi durun o zaten size takılıp topu kaybeder. Tabii sizde az baskı yapın. Ne pısırık oynayın, ne de cellat gibi oynayın, ortasını bulun. Adama Tsubasa gibi koşma ıskalarsan ve o adama bir daha yetişemezsin.

Son günlerde pes oynuyorum, normalde hiç sevmem ancak aşırı sardı. Neyse klavyeden tuşları falan öğrendim ancak sadece başlangıç zorluğunda kazanabiliyorum. Karşı takım benim kaleye doğru geldikçe engelleyemiyorum. Topa sahip olan karşı adama karşı koşuyorum ancak kontrol edemeyip yanından geçip gidiyorum. Tuşları da aşırı basit olarak kullanıyorum sadece pas şut falan aynı taktikler. Siz ne önerirsiniz gelişmem için?

Ben profesyonelde oynuyorum arada en iyi oyuncuda oyun beni de çok sarıyor PES 21'i aldım ama PES 16 kadar sarmadı. Savunmada adamları engellemek için top sizde değilken pas attığınız tuşa basılı tutun adamdan topu almaya çalışacak sizin oyuncu ama o sırada başka bir yeri boş bırakmayın gözünüz daima boş adamlarda veya koşanlarda olsun. Ve atakta ara pas atmayı unutmayın. Savunmada da dikkatlice kayarak topu almayı :D.
Son günlerde pes oynuyorum, normalde hiç sevmem ancak aşırı sardı. Neyse klavyeden tuşları falan öğrendim ancak sadece başlangıç zorluğunda kazanabiliyorum. Karşı takım benim kaleye doğru geldikçe engelleyemiyorum. Topa sahip olan karşı adama karşı koşuyorum ancak kontrol edemeyip yanından geçip gidiyorum. Tuşları da aşırı basit olarak kullanıyorum sadece pas şut falan aynı taktikler. Siz ne önerirsiniz gelişmem için?

Bir de yanından geçip gidiyorum demişsiniz ya demek ki rastgele koşuyorsunuz adama koşarken dediğim gibi daima pas tuşuna basılı tutun oyun kendisi koşuyor adama pres yapıyor yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı