PES 2018 Titreme sorunu

Wiex

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar PES 2018 yükledim kasma yok. Asus Cerberus GTX 1050 Ti ve i3 8100 3.6GHz var kasma yok ama ani ileriye atılan paslarda titreme takılma gibi bir şey oluyor. Kasıyormuş gibi bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun orijinal versiyon mu ?
Kırılmış oyunlarda titreme oluşması normal. PES serilerinde çok görülen bir durum.
Ekran kartı güncelleştirmelerini kontrol edin.
Virüs taraması yapın.
CClaner programı ile temizlik sağlayıp hataları düzeltin.
Monitör ayarlarınızı kontrol etmeyi unutmayın.

Oyun orijinal versiyon mu ?
Kırılmış oyunlarda titreme oluşması normal. PES serilerinde çok görülen bir durum.
Ekran kartı güncelleştirmelerini kontrol edin.
Virüs taraması yapın.
CClaner programı ile temizlik sağlayıp hataları düzeltin.
Monitör ayarlarınızı kontrol etmeyi unutmayın.

Oyun Crack , ekran kartı güncel , daha bilgisayarı alalı 1 hafta olmadı ki virüste yok , monitör ayarı dediniz onu pek anlamadım.

Monitör ayarı olarak;
Çözünürlük monitörün en yüksek kullanım değerinde kalsın.
VSYNC açarak oyunları oyna veya üçlü ara belleklemeyi aktif ederek oyunları oyna.
Oyunun kırılmış versiyon olduğu için sana tavsiyem orijinal PES 2018 satın alman olacak.
Diğer üyelerin konuya pek yorum yapacaklarını düşünmüyorum. Sorun yaşadığın oyunun kırılmış versiyon olmasından kaynaklı.

Monitör ayarı olarak;
Çözünürlük monitörün en yüksek kullanım değerinde kalsın.
VSYNC açarak oyunları oyna veya üçlü ara belleklemeyi aktif ederek oyunları oyna.
Oyunun kırılmış versiyon olduğu için sana tavsiyem orijinal PES 2018 satın alman olacak.
Diğer üyelerin konuya pek yorum yapacaklarını düşünmüyorum. Sorun yaşadığın oyunun kırılmış versiyon olmasından kaynaklı.

Nvidia Ayarlarından mı ayarlayayım titreme geçer mi

Nvidia denetim masasına gir. 3D ayarlarının yönetilmesine gir. Genel ayarlar sekmesi üzerinden tercih edilen grafik işlemcisini yüksek performanslı Nvidia işlemcisi seçin. Sonra aynı sekme üzerinde genel ayarlar seçeneklerinden en aşağı in ve üçlü ara belleklemeyi açık yap ve uygula diyerek kaydet.
Sonra program ayarları sekmesine geç ve oyunu ekleyerek yüksek performanslı Nvidia işlemcisini seç sonra uygula diyerek kaydet.
Nvidia denedim masası seçeneklerinden PhysX yapılandırmasını ekran kartını seç uygula diyerek kaydet.

Monitör Hz değerinin 60 olduğundan emin ol.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı