Çözüldü PES 2019 Beyaz Ekranda Kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Toprak77

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Konu başlığında da belirttiğim gibi PES 2019 kurdum ancak beyaz ekran açılıyor. 3-4 sn sonra hiçbir hata mesajı vermeden kapanıyor. Bildiğim bilmediğim nette gördüğüm her şeyi yaptım çözemedim. PC donanımım son derece yeterli, işletim sistemim ve sürücülerim güncel C++lar hepsi yüklü, DirectX yüklü ve güncel. Ne depends ile olsun Microsoft'un programı ile olsun eksik ya da yanlış dosya bulma programlarını kullandım. Eklemeler ve düzeltmeler yaptım ama ne yaptıysam açamadım oyunu. Bu sorunu yaşamış ve çözüm bulmuş kimse varsa yardım edebilir mi? 2 gündür kafayı yedirdi bana... Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Log dosyası:

Çözüm
Çözümü buldum. Yabancı bir site de okuyup uyguladım ne alaka anlamdım ama işe yaradı benim gibi uğraşanlar varsa ben şu şekilde çözdüm. Oyunun settings kısmında kontrol cihazı sekmesinde bulunan direckt ınput seçtim ok deyip kapattım oyunu açtım çalıştı. Bilginize...
Çözümü buldum. Yabancı bir site de okuyup uyguladım ne alaka anlamdım ama işe yaradı benim gibi uğraşanlar varsa ben şu şekilde çözdüm. Oyunun settings kısmında kontrol cihazı sekmesinde bulunan direckt ınput seçtim ok deyip kapattım oyunu açtım çalıştı. Bilginize...

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı