PES 2019 yüksek FPS'e rağmen donma sorunu

Xerox1903

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. PES 2019 çıkması ile oyunu hemen Steam üzerinden satın aldım fakat oyun içerisinde 140 FPS almama rağmen oyunda donmalar yaşıyorum ve FPS oyunda donma olduğu zaman asla düşme yaşamıyor.
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600
  • 8GB DDR4 RAM
  • GTX 1060 6 GB
  • SSD 240 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun klasöründe ki settings.exe açıp 60 FPS seç. Pozisyon tekrarlarını 30 FPS seç. Daha sonra oyun içinde işeyici ayarı var. İşeyici yazarak konami ne demek istemiş anlamadım ama neyse. Burada ki ayarı yüksek yap öyle dene. Düzelmez ise sıkıntı yapma oyuna ve ekran kartı sürücüsüne gelecek güncellemeler ile düzelir.

Aynı sorunu pes 2020 de yaşıyorum herşey mükemmel ama maça girince donmaya başlıyor (1660Ti)
Arkadaşlar merhaba. PES 2019 çıkması ile oyunu hemen Steam üzerinden satın aldım fakat oyun içerisinde 140 FPS almama rağmen oyunda donmalar yaşıyorum ve FPS oyunda donma olduğu zaman asla düşme yaşamıyor.
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600
  • 8GB DDR4 RAM
  • GTX 1060 6 GB
  • SSD 240 GB
nasıl hallettin?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı