PES 2020 kasma - lag sorunu

• Konuyu başlatan Wega
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 7B
İşletim sistemi
Windows 10

Wega

Hectopat
Yer
İstanbul Tuzla
Daha fazla  
Dostlar oyun içinde 150 FPS alıyorum ancak oyunu adeta yavaş çekimde oynuyorum. Oyun orijinal sistemim imzamda bulunuyor ve sıcaklık sorunum yok.

Son düzenleme:
Kardeşim olmadi ya hala duruyor ve düzelmiyor.Radeon Boost harici hepsini yaptım o olmadigi icin mi acaba

Kanka hala sorun devam ediyor donuyor ve düzelmiyor radeon boost u yüklemedim bu yüzden 66 ya cekemiyorum ondan kaynakli mi acaba
Sistem özzelliklerin nedir ?
Kardeşim olmadi ya hala duruyor ve düzelmiyor.Radeon Boost harici hepsini yaptım o olmadigi icin mi acaba

Kanka hala sorun devam ediyor donuyor ve düzelmiyor radeon boost u yüklemedim bu yüzden 66 ya cekemiyorum ondan kaynakli mi acaba
Kankam sistemin yettiği halde bu sorunla karşılaşıyorsan tamamen oyunla alakalı bi optimizasyon sorunu . 10 bin liralık pc toplayanlar bile konamide sorun yaşıyor . Dediklerimi yaptığın halde olmuyorsa ekran kartını driverini , windows updatelerini güncelle olmuyorsa zorlama . çünkü bende de olmuyordu oyunu silip tekrar yüklediğimde işlemlerimi tekrar yapınca ilginç bir şekilde sorun kalkıyordu. Yani burada konaminin cefasını çekiyok :D

Son düzenleme:
Sistem özzelliklerin nedir ?

Kankam sistemin yettiği halde bu sorunla karşılaşıyorsan tamamen oyunla alakalı bi optimizasyon sorunu . 10 bin liralık pc toplayanlar bile konamide sorun yaşıyor . Dediklerimi yaptığın halde olmuyorsa ekran kartını driverini , windows updatelerini güncelle olmuyorsa zorlama . çünkü bende de olmuyordu oyunu silip tekrar yüklediğimde işlemlerimi tekrar yapınca ilginç bir şekilde sorun kalkıyordu. Yani burada konaminin cefasını çekiyok :D
Buyur bro
- 8 GB Ram
-2GB Wram
-Windows 10 64 Bit
-GPU= AMD RADEON (TM) 530
-CPU=INTEL (R) CORE(TM) İ5-8250U

Özelliklerim bunlar. Oyunu çok akıcı bir şekilde oynuyorum ayarlardan özelliklere geldiğimde wram ram felan hepsi ok gösteriyor . Ve önceden senin dediğin ayarlari yaptığimda sorun 1 hafta çözülmüştü. Ama sonra tekrar donup durmaya başladı.

Buyur bro
- 8 GB Ram
-2GB Wram
-Windows 10 64 Bit
-GPU= AMD RADEON (TM) 530
-CPU=INTEL (R) CORE(TM) İ5-8250U

Özelliklerim bunlar. Oyunu çok akıcı bir şekilde oynuyorum ayarlardan özelliklere geldiğimde wram ram felan hepsi ok gösteriyor . Ve önceden senin dediğin ayarlari yaptığimda sorun 1 hafta çözülmüştü. Ama sonra tekrar donup durmaya başladı.
Oyunu radeon arayüzüne ekleyip denedin mi ?

Şimdi denedim ve yine olmadı. Ne lanet bir oyun ya izlenmedik video bırakmadım kimse çözümünü yapamıyor
Oyunsal problem bro. Dediğim gibi bende defalarca denemiştim olmayınca silip tekrar indirdikten sonra işlemleri uyguladım problem çözülmüştü .
Şimdi denedim ve yine olmadı. Ne lanet bir oyun ya izlenmedik video bırakmadım kimse çözümünü yapamıyor
Kardeşim bu konuyla ilgili daha açıklayıcı bir video çektim izleyerek halledebilirsin belki sorununu :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyunsal problem bro. Dediğim gibi bende defalarca denemiştim olmayınca silip tekrar indirdikten sonra işlemleri uyguladım problem çözülmüştü.

Kardeşim bu konuyla ilgili daha açıklayıcı bir video çektim izleyerek halledebilirsin belki sorununu 2 yöntemli bir işlem yapıyorum hemen kapama videoyu ezbere geldiyse , devamıda var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı