PES 2020 MyClub'da Hile Var Mı?

259907

Hectopat
Merhabalar biz kuzenimle PES 2020 satın aldık sabahdan beri Online ortaklaşa maç atıyoruz ve karşımıza sürekli 99-100 gücünde futbolcuları olan adamlar geldi üstelik levelleri 7-25 arasında bunlar hile mi kullanıyor? Ben anlamadım oyundan soğuduk bir günde, bilenler varsa yardım etsin bizim myclub takımımız 68-75 gücünde oyuncularla doluyken şu an oyunda en güçsüz takım gibi hissediyorum herkeste messi neymar ronaldo var.

PES genellikle en iyi oyuncuları oyun ilk çıktığı zaman, kısıtlı bir süre için verir. Bir çeşit pazarlama stratejisi. Ben LITE sürümü kullanıyorum, kadrom fena olmamasına rağmen dediğin gibi; 100'lükler geliyor. Levellerle ilgili ise, kullanıcı detaylarına bakarsan çoğunun maç sayısının 100-150'yi geçmediğini görebilirsin. Çünkü PES'te CO-OP değil 1V1 daha çok tercih ediliyor. Oynayanlar ise "Aa bu ne, gel bir el atalım" kafasında.
Sonuç: Gayet normal, maç koparma gibi hileler olabilir ama oyuncu hormonlarıyla bir hile [ne yazık ki :)] yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı