PES 2021 Menajerlik Modu

Kanka çöp sana ciddi söylüyorum çöp PES 2021 direk olarak çöp çok kötü bir tuşa basarsınız geç gelir ıvır zıvır çok kötü fizikleride sarmıyor bende var 35 saat oynadım saldım sonra bence alma alacaksan FIFA al alamıyosan FIFA alma bence.

FIFA daha kaliteli daha gerçekçi geliyor bir PES'ci olarak ben FIFA menajerlikten sonra sadece arkadaşlarla maç olsun diye oynuyorum. Bir zamanlar FIFA 20 5 Euro idi o zaman almıştım şimdi FIFA 21'e daha kaliteli diyorlar.

Kanka çöp sana ciddi söylüyorum çöp PES 2021 direk olarak çöp çok kötü bir tuşa basarsınız geç gelir ıvır zıvır çok kötü fizikleride sarmıyor bende var 35 saat oynadım saldım sonra bence alma alacaksan FIFA al alamıyosan FIFA alma bence.
150 saatim var. Ben beğeniyorum. Menajerlik modu da gayet iyi. Ayrıca oyun çok ucuz. Yani pişman etmez hocam. FIFA daha gerçekçi konusuna gelirsek bence uzaktan yakından alakası yok. FIFA kendi gerçekliğini yapıyor ve bu da gayet iyi. Ama gerçekçi bir oynanış isterseniz PES 21 alın derim. Dediğim gibi FIFA'ya oranla çok ucuz.

Bende fifa-pes arasında düşünüyorum uzun zamandır ancak FIFA çok pahalı çok çok pahalı bütçem anca PES 21'e yeter eğer bütçeniz az ise alınır ancak FIFA varken alınmaz.

Geri
Yukarı