Çözüldü PES 21 MyClub Koleksiyoncu Kutusu Yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Mersin
Merhaba, PES 21'de MyClub'a girdim ama her YouTuber'da gördüğüm 5 tane ikon oyuncu paketi bende yok. Satın alırken Bayern Edition aldım, arkadaşım ManU. aldı, onda da yok. Bayern'e özel Oliver Khan falan geldi, onda sorun yok da 5 tane daha ikon oyuncu vermesi gerekiyor.

Bahsettiğim şey koleksiyoncu kutusu adında bir şey, 5 tane ikon oyuncu vermesi gerekiyor ama bende böyle bir şey yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda dakika 1.35'i açın, orada dediğim paket var, işte o bizde yok. Ben bunu nasıl alacağım? Takımda 60'lık oyuncu dolu, başka herkese bakıyorum, 5 tane ikonu almış. PES 20 ile alakalı değil, PES 20 var bende.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar sanırım çözdüm, PES 20'de kurt bonusu diye bir şey varmış. Maç yapınca falan alınıyormuş. Bende PES 20 var fakat hiç MyClub oynamamıştım, sadece ana lig takılmıştım. Bu yüzden alamamışım.

Şu anda da o kampanya bitmiş, yani alamıyorum.
Pes 2021 Barcelona Edition satın aldım. Myclub sıfırlarsam tekrar verdiği ödülleri alma şansım var mı?
Koleksiyoncu Kutusu gelmeden zararına MyClub paralarını harcadım da :D

Pes 2021 Barcelona Edition satın aldım. Myclub sıfırlarsam tekrar verdiği ödülleri alma şansım var mı?
Koleksiyoncu Kutusu gelmeden zararına MyClub paralarını harcadım da :D
Dostum sen ne yaptın :D gelmez bir daha.
Merhaba, PES 21'de MyClub'a girdim ama her YouTuber'da gördüğüm 5 tane ikon oyuncu paketi bende yok. Satın alırken Bayern Edition aldım, arkadaşım ManU. aldı, onda da yok. Bayern'e özel Oliver Khan falan geldi, onda sorun yok da 5 tane daha ikon oyuncu vermesi gerekiyor.

Bahsettiğim şey koleksiyoncu kutusu adında bir şey, 5 tane ikon oyuncu vermesi gerekiyor ama bende böyle bir şey yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda dakika 1.35'i açın, orada dediğim paket var, işte o bizde yok. Ben bunu nasıl alacağım? Takımda 60'lık oyuncu dolu, başka herkese bakıyorum, 5 tane ikonu almış. PES 20 ile alakalı değil, PES 20 var bende.
Eğer özel bir edition aldıysan takım yönetimi > Üçgen veya Y'ye bas gamepad'de oradan başka takımı seç. Örneğin Juve edition aldıysan juve kadrosu vardır. Böyle gelişebilirsin.

Arkadaşlar sanırım çözdüm, PES 20'de kurt bonusu diye bir şey varmış. Maç yapınca falan alınıyormuş. Bende PES 20 var fakat hiç MyClub oynamamıştım, sadece ana lig takılmıştım. Bu yüzden alamamışım.

Şu anda da o kampanya bitmiş, yani alamıyorum.
Ben de alamıyorum o zaman :/

Ben de alamıyorum o zaman :/
Aynen. Bugün haftanın oyuncuları gelmiş, 3 tane açtım da arkadaşıma 2X Salah çıktı, bana 2X Fabregas ve Berguish geldi gele gele...

Neyse, sizin dediğiniz gibi FC Bayern ile oynayacağım, artık takımı tamamlayınca buna geçerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı