PES'ten sonra FIFA 17'ye alışılır mı?

orkenaga

Kilopat
FIFA 07'den sonra ilk defa FIFA 17 aldım, FIFA serisindeki deneyimsizliğimin getirdiği soruları soracağım.
  1. Online oynayabilmek için Ultimate Edition'a mı sahip olmamız gerek ?
  2. %28'de oyunun demosuna mı erişiyoruz ? Erişebiliyorsak demodaki limit ve yasaklar geçerli mi ?
  3. Hesabımı FIFA tutkunu kuzenimle paylaşmak istiyorum ben online olduğumda o offline olarak rahatlıkla oynayabilir mi ?
  4. FIFA 17 online konusunda detaylı bilgi verebilir misiniz ?
  5. Yıllardır PES oynayan bir kişi FIF'ya kısa sürede alışabilir mi ?

Sorularım bu kadar. Cevaplarınız, ilgi ve alakanız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online oynayabilmek için Ultimate Edition'a mı sahip olmamız gerek ?
Bütün versiyonlarında oynanması gerek.
%28'de oyunun demosuna mı erişiyoruz ? Erişebiliyorsak demodaki limit ve yasaklar geçerli mi ?
Normal maç yapma kısmı açılıyor. İnene kadar maç yapabilirsin.
Hesabımı FIFA tutkunu kuzenimle paylaşmak istiyorum ben online olduğumda o offline olarak rahatlıkla oynayabilir mi ?
Offline modda Origin'e erişerek oynayabilir.
Yıllardır PES oynayan bir kişi FIF'ya kısa sürede alışabilir mi ?
Alışabilir fakat biraz süre alacaktır. Defans yapısı, duran toplar ve orta açma gibi birçok şey farklı.

FIFA 07'den sonra ilk defa FIFA 17 aldım, FIFA serisindeki deneyimsizliğimin getirdiği soruları soracağım.
  1. Online oynayabilmek için Ultimate Edition'a mı sahip olmamız gerek ?
  2. %28'de oyunun demosuna mı erişiyoruz ? Erişebiliyorsak demodaki limit ve yasaklar geçerli mi ?
  3. Hesabımı FIFA tutkunu kuzenimle paylaşmak istiyorum ben online olduğumda o offline olarak rahatlıkla oynayabilir mi ?
  4. FIFA 17 online konusunda detaylı bilgi verebilir misiniz ?
  5. Yıllardır PES oynayan bir kişi FIF'ya kısa sürede alışabilir mi ?

Sorularım bu kadar. Cevaplarınız, ilgi ve alakanız için teşekkürler.
Yaklaşık 5 yıl PES 2013 oynayan birisi olarak FIFA 17' ye alıştım. 1 hafta içinde alışırsın. Sürekli oynamalısın alışmak için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı