Pet şişeden nargile nasıl yapılır?

sinan911

Femtopat
Daha fazla  
Ben kola şişesinden nargile yapmayı düşünüyorum fakat pek bilgim yok. Bir şey sormak istiyorum şişeye lüle, boru vs taktık mesela dumanı çekince tütünün tadı mı gelir, kolanın mı? Yani sade nargile tütünü kullansam şişe içinde kola olsa yine kola tadı alır mıyım yoksa tütün tadı mı gelir? Kolalı tat istiyorum.

Ben kola şişesinden nargile yapmayı düşünüyorum fakat pek bilgim yok. Bir şey sormak istiyorum şişeye lüle, boru vs taktık mesela dumanı çekince tütünün tadı mı gelir, kolanın mı? Yani sade nargile tütünü kullansam şişe içinde kola olsa yine kola tadı alır mıyım yoksa tütün tadı mı gelir? Kolalı tat istiyorum.
Kanser olmaya çalışıyorsunuz galiba. Düzgün nargile takımı alıp için. Kolalı tat istiyorsanız Daim Tobacco'nun İce Cola adlı tütününü öneririm.

Kanser olmaya çalışıyorsunuz galiba. Düzgün nargile takımı alıp için. Kolalı tat istiyorsanız Daim Tobacco'nun İce Cola adlı tütününü öneririm.

Kral onu kastetmedim ben pet şişeden yapsak tütünü rastgele aroma koysak şişe içindeki içecek tadı mı gelir yoksa tütün mü yani ona göre kolalı tütün alayım ben dumandan kola tadı cikmayacak ise

Kral onu kastetmedim ben pet şişeden yapsak tütünü rastgele aroma koysak şişe içindeki içecek tadı mı gelir yoksa tütün mü yani ona göre kolalı tütün alayım ben dumandan kola tadı cikmayacak ise.

Dostum plastiğe ateş yaklaştırılmaz. 1 milyoncudan güzelce 1 tane kavanoz al veya elinde viski rakı tarzı büyük bir cam şişe varsa onu kullanarak yapabilirsin. Yapmak istiyorsan yapılış videosunu atabilirim.

Atabilir misin sana zahmet teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu tarz yapabilirsin güzelde gözüküyor.

Hocam sigara ve tütün içmeyin içtirtmeyin. Ayrıca koladan nargile yapmayı deniyorsanız sanırım tütün ürünleriyle pek bir geçmişiniz yok. Allah rızası için başlamayın şu merete. Kendinizi öldürürsünüz gidip.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı