Peugeot 307 / 2006 Model Alınır mı?

• Konuyu başlatan Erge
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 12B

Erge

Hectopat
Daha fazla  
2006 Model /1.6 / 110HP / dizel hasar kayıtsız değişensiz sadece 5-6 yerinde kaput tavanda boya yok çamurluk ve kapılarda boyası olan bir 307 buldum. Araç dizel 2006 model ve en dolu paket fiyatı ise 32.000TL ve tek aklıma yatmayan şey 195.000 KM oluşu. Araç az yakıyor fakat 195.000’de 12 yaşında bir araba alınır mı.? Ne dersiniz? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın arkadaşım neredeyse tüm özellikleri aynı olan aracı almış ve fiyatı 25.000 TL dedi. Ya o ucuz almış ya da sizin bulduğunuz araç pahalı.

Konuyu hortlatmış olacağım ama yine de yazayım. Türkiye'deki hiçbir 307 tam dolu (gırtlak) pakete sahip değil bence. Yani ben görmedim en azından. Kullanım klavuzunda yer alan o büyük ekranı hiçbir 307'de görmedim ben. Hatta Elektronik kliması,Far-Yağmur sensörü, Hız sabitleyicisi olmayan araçları Premium paket adından satıyorlar değişik insanlarımız. Oysa ki bu araç ısıtmalı koltuklara, Navigasyonlu multimedya sistemine sahip. Keşke zamanında en dolusunu alabilseydik dedirten bir araç.

Konuyu hortlatmış olacağım ama yine de yazayım. Türkiye'deki hiçbir 307 tam dolu (gırtlak) pakete sahip değil bence. Yani ben görmedim en azından. Kullanım klavuzunda yer alan o büyük ekranı hiçbir 307'de görmedim ben. Hatta Elektronik kliması,Far-Yağmur sensörü, Hız sabitleyicisi olmayan araçları Premium paket adından satıyorlar değişik insanlarımız. Oysa ki bu araç ısıtmalı koltuklara, Navigasyonlu multimedya sistemine sahip. Keşke zamanında en dolusunu alabilseydik dedirten bir araç.
Bizde yıllar önce 307 SW vardı ve dolu paketti. Elektrikli perdeli panaromik cam tavan, Elektronik ekranlı klima, 5'li CD çalar gibi özellikleri vardı. Hatta en temiz 307 SW bizde idi desem yalan söylemiş sayılmam. Şimdiki 307'lerin durumları çok kötü.

Bizde de 307 var 1.6 HDI 110 beygir fakat Comfort paket. Biz gayet memnunuz hiç sıkıntımız olmadı zaten makyajlılarda böyle sıkıntılar olmuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı