PewDiePie "Simulator Simulator 2015" videosu

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Evet arkadaşlar, ortalık simulatör oyunu kaynamakta. En ünlü Youtuber'lardan biri olan PewDiePie, bu oyunların hemen hepsini test ediyor. Ortaya haliyle tam PewDiePie tarzı bir video çıkıyor. İyi seyirler. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En çok abone sayısı dememiştim. Abone sayısı 10 milyon olmasa da, gerçekten ünlü Youtuber'lar bulunmakta. Örnekler vereyim. TheFinaBros, Tobucus, Janna Marbles... böyle gidiyor. Olayı sadece PewDiePie ile bitirmek istemedim. :)

Oturma simulatörünün alpha sıymış, gelecek versiyonlarda ne ekleniyor :D
Bu arada video f*ck dan geçilmiyor

En çok abone sayısı dememiştim. Abone sayısı 10 milyon olmasa da, gerçekten ünlü Youtuber'lar bulunmakta. Örnekler vereyim. TheFinaBros, Tobucus, Janna Marbles... böyle gidiyor. Olayı sadece PewDiePie ile bitirmek istemedim. :)
Anladım, Direwolf20'de var. :p

Oturma simulatörünün alpha sıymış, gelecek versiyonlarda ne ekleniyor :D
Bu arada video f*ck dan geçilmiyor
Onlarda küfür tarzı bir farklı oluyor ya. Hani karşıdakinin annesine küfür ediyor ama aldırış olmuyor, tarz farklı. Bu arada küfür etmeyen youtuber yok sanırım. :D

PewDiePie, bir röportajında şöyle demişti : "Videolarımı çekerken, sanki beni izleyen kişiyle oynuyor muşum gibi hissediyorum." Bu yüzden PewDiePie'ı bu kadar çok seviyorlar. Yaptığı her şeyi izleyicileri için yapıyor ve bu işte de oldukça iyi. İşin küfür kısmı, arkadaşınla bir şey izlerken, "arkadaşının verdiği tepki" olarak kalıyor. :)

PewDiePie, bir röportajında şöyle demişti : "Videolarımı çekerken, sanki beni izleyen kişiyle oynuyor muşum gibi hissediyorum." Bu yüzden PewDiePie'ı bu kadar çok seviyorlar. Yaptığı her şeyi izleyicileri için yapıyor ve bu işte de oldukça iyi. İşin küfür kısmı, arkadaşınla bir şey izlerken, "arkadaşının verdiği tepki" olarak kalıyor. :)

İngizce konuşması da büyük bir kesime hitap ediyor :) Benim arkadaşın MuratAbiGF kanalı ingizce konuşsa kim bilir ne kadar abonesi olacak :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı