Pg kyber 750W 80+ Gold PSU kaliteli mi?

Elimde XPG valor Air Rainbow RGB siyah mid Tower XPG kyber 750W 80+ Gold Gaming kasa var PSU beraber geliyor bizim bölgede sık elektrik kesintisi oluyor 3 defa yakalandım. PC açıkken direk PSU şalterini kapatıyorum korkuyorum. RX 6700 XT var, sizce sorun çıkartan bir PSU mu?

XPG'nin içinde gelen PSU'nun kötü olacağını sanmıyorum rahatça kullanabilirsiniz. Ekstra tavsiye olarak çok sık elektrik kesintisi yaşıyorsanız düşük kapasiteli UPS alabilirsiniz sizi kesintilerden koruyacaktır.

XPG'nin içinde gelen PSU'nun kötü olacağını sanmıyorum rahatça kullanabilirsiniz. Ekstra tavsiye olarak çok sık elektrik kesintisi yaşıyorsanız düşük kapasiteli UPS alabilirsiniz sizi kesintilerden koruyacaktır.

Hocam UPS derken size komik bir anımı anlatayım RDR inniyordu PC'ye bende diğer odadaydım elektrik kesildi PC'ye doğru gittim o kadar hızlı git gel yaptı iki PC kapanmadı bu mümkün olabilir mi? Monitör zaten kapalıydı.

UPS priz öneriniz var mı acaba?

Hocam UPS derken size komik bir anımı anlatayım RDR inniyordu PC'ye bende diğer odadaydım elektrik kesildi PC'ye doğru gittim o kadar hızlı git gel yaptı iki PC kapanmadı bu mümkün olabilir mi? Monitör zaten kapalıydı.

UPS priz öneriniz var mı acaba?

5sn falan bazen açık kalabiliyor ama çok tutarsız bir durum sizinkisi şans biraz.
Uygun fiyatlı olarak şunu önerebilirim
Kaliteli olsun derseniz bunu önerebilirim
Bütçem yok bunlara diyorsanız şöyle bir şeyde alabilirsiniz ama diğerlerine göre çok işlevsiz kalacaktır.

5sn falan bazen açık kalabiliyor ama çok tutarsız bir durum sizinkisi şans biraz.
Uygun fiyatlı olarak şunu önerebilirim
Kaliteli olsun derseniz bunu önerebilirim
Bütçem yok bunlara diyorsanız şöyle bir şeyde alabilirsiniz ama diğerlerine göre çok işlevsiz kalacaktır.
Hocam biliyorum çok soru sordum son olarak
Ben bunu yazmadan önce bunu almak istiyordum önerirmisiniz

Geri
Yukarı