Phanteks Eclipse P350X vs MSI MAG VAMPIRIC 010 Kasa

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, kasa tercihi konusunda zor anlar yaşıyorum bana şuan ki anakartların hepsini destekleyecek anakart lazım.
Sorup soruşturdum şu iki kasa arasında kaldım hangisinin özellikleri daha iyi hangisini tercih etmem lazım sizce?

MSI olanın üst tarafta 360mm fan desteği var P30X'de 240mm. P350X görüntü bakımından daha hoş ve daha kaliteli duruyor. Onun dışında ikisi de üste 240mm, ön panele de MSI 360mm, Phanteks ise 280MM sıvı soğutma destekliyor. Özellik bakımından MSI, onun dışında 360mm sıvı soğutma vs. takmayacağım diyorsanız Phanteks alınabilir.

MSI olanın üst tarafta 360mm fan desteği var P30X'de 240mm. P350X görüntü bakımından daha hoş ve daha kaliteli duruyor. Onun dışında ikisi de üste 240mm, ön panele de MSI 360mm, Phanteks ise 280MM sıvı soğutma destekliyor. Özellik bakımından MSI, onun dışında 360mm sıvı soğutma vs. takmayacağım diyorsanız Phanteks alınabilir.
300TL olduğundan dolayı alacaktım şimdi gözümde hiç bir değeri kalmadı 465TL olmuş malesef...
Bu kasayı aldığımda hepsiburadadan fan siparişi verirsem aynı kasaya eklemeye yapıyorlar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı