Phanteks P350X vs Cooler Master MB511

Önü ızgaralı MB511 varken MB520 alınmaz. H110i eski seri H115i olsa neyse de ML240L'den memnunsan başka soğutucuyla değiştirmene gerek yok. Üstte önerdiğim Matrexx yüksekliği sayesinde radyatörü üste takmana imkan sağlar. Spec-Delta biraz daha ucuz ama yüksek olmadığından radyatörü öne takmak zorunda kalırsın. Her ikisi de dahili 3 RGB ve normal düz fanla geliyor. Daha geniş opsiyonlar sebebiyle Matrexx öneririm.

Önü ızgaralı MB511 varken MB520 alınmaz. H110i eski seri H115i olsa neyse de ML240L'den memnunsan başka soğutucuyla değiştirmene gerek yok. Üstte önerdiğim Matrexx yüksekliği sayesinde radyatörü üste takmana imkan sağlar. Spec-Delta biraz daha ucuz ama yüksek olmadığından radyatörü öne takmak zorunda kalırsın. Her ikisi de dahili 3 RGB ve normal düz fanla geliyor. Daha geniş opsiyonlar sebebiyle Matrexx öneririm.
ML240L yeni aldım kargoda ondan söyledi arkadaş daha performanslı diye. İade geçip diğerini alacam biraz inceledim çok fark yok gibi ama kalite olarak nasıl acaba ?

Şık olsun ve hava giriş ve çıkışı iyi olsun istiyorum ama temizleyeceğim zaman sökme takma konusunda çok yormayacak bir kasa istiyorum.
Matrexx 550 TL'ye aldım umarım üzmez. Teşekkürler.
Merhabalar kasam bugün geldi fakat bu RGB fan kablolarını takacak anakartım da yer yok kontrolcü almam gerekiyor önerdiğiniz fan kontrolcüsü var mı bu kasaya ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı