Phanteks P360a mesh kasa alınır mı?

1500 TL'ye düşmüş. DeepCool PK750D PSU ile uyumlu mudur ve hava akışı filan nasildir?
ben de almayı düşünüyorum. fiyatı iyi. şuanki kasamın ön ve yanı tamamen cam. kapaklar kapalıyken sıcaklıklar artıyor. hava akışı konusunda ben de kullananların görüşlerini bekliyorum.

Ben de almayı düşünüyorum. Fiyatı iyi. Şu anki kasamın ön ve yanı tamamen cam. Kapaklar kapalıyken sıcaklıklar artıyor. Hava akışı konusunda ben de kullananların görüşlerini bekliyorum.

Hocam ben aldım bu fiyata en uygunu o 250mm PSU desteği var benim PSU 170mm bile giriyor aldım büyük kasa ama fiyatına göre şu anki en iyisi.

Sınırları uyuyorsa kesinlikle alınır. Alan arkadaşlar var. Bu fiyata bence çok iyi.

Hocam yeni sistem topluyorum da böyle yavaş yavaş en mantıklısı bu ATX kasa içine her parça hemen hemen sığıyor 4090 filan değilse.

Hocam ben aldım bu fiyata en uygunu o 250mm PSU desteği var benim PSU 170mm bile giriyor aldım büyük kasa ama fiyatına göre şu anki en iyisi.

Hocam yeni sistem topluyorum da böyle yavaş yavaş en mantıklısı bu ATX kasa içine her parça hemen hemen sığıyor 4090 filan değilse.
Ben de aldım yani idare eder bence de. Önü mesh olan kasa lazımdı ondan aldım. Yoksa değiştiğim kasa Thermaltake T35 bundan daha kaliteli ama içi çok dardı ve full camdı. Fiyatına göre iyi denilebilir. Ama 1500 den fazla verilecek gibi de değil. Thermaltake in 2 adet 140mm fanı üste bağladım 120mm diğer bi fanı da arkaya taktım. Niyeyse sıcaklıklar beklediğim gibi değişmedi. Aynı hala. Kendi ön fanları ile 140mm olanların yerini değişip tekrar deniyecem. Belki fark eder. Full cam kasa ile aynı sonucu almam garip. Argb lerin anakartla senkronize çalışabilmesi güzel. İyi de bu ne işimize yarayacak 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı