Philips 24M1N3200ZS/00 monitör alınır mı?

Hocam 4K bütçem var.
Bu mu yoksa MSI G2412 mi daha iyi sizce.
Ya da başka öneriniz olur mu?
Bir ara önerdiğiniz Philips'in fiyatı hiç düşmüyor ne yazık ki.
(Hz ile pek işim yok doygun renkli (gamut, parlaklık, kontrast vs.) Bir monitör arıyorum)
24M1N3200ZS'nin 3699 TL'lik fiyati indirimli hali zaten. Normalde 3999 TL idi o model. ZA modeli yani hoparlor + ergo versiyonu ise su an 4199 TL, yakin zamanda 4800 TL idi.

G2412'nin maksimum parlakligi daha iyi, Philips ZS'nin ise renk gamutu daha iyi. Kontrast olarak benzerler.

Daha yuksek maksimum parlaklik istersen G2412, daha iyi renk gamutu istersen Philips ZS/ZA.

Asiri giris seviyesi bir model, hem kontrasti dusuk hem maksimum parlakligi dusuk hem renk gamutu dusuk.

24m1N3200ZS'nin 3699 TL'lik fiyati indirimli hali zaten. Normalde 3999 TL idi o model. Za modeli yani hoparlör + ergo versiyonu ise su an 4199 TL, yakin zamanda 4800 TL idi.

G2412'nin maksimum parlakligi daha iyi, Philips Zs'nin ise renk gamutu daha iyi. Kontrast olarak benzerler.

Daha yuksek maksimum parlaklik istersen G2412, daha iyi renk gamutu istersen Philips ZS/ZA.

Aşırı giris seviyesi bir model, hem kontrasti dusuk hem maksimum parlakligi dusuk hem renk gamutu dusuk.

G2412 kadar tavsiye edilen başka bir model görmedim😀
Sizce bu kasım indirimleri,11.11, Black Friday, Gaming gecesi cart curt içinde beklenilmeli daha iyi bir indirimde daha iyi daha iyi renk gamutlu(çünkü daha iyi renk gamutlu istiyorum.)Bir monitör bakılmalı mı?
Yoksa en çok önerilen Philips, MSI ikilisi bu vakitlerde geç olmadan alınır mı?
Biraz zor bir soru ama cevaplarsanız bayağı yük kalkar üzerimden🙂

G2412 kadar tavsiye edilen başka bir model görmedim😀
Sizce bu kasım indirimleri,11.11, Black Friday, Gaming gecesi cart curt içinde beklenilmeli daha iyi bir indirimde daha iyi daha iyi renk gamutlu(çünkü daha iyi renk gamutlu istiyorum.)Bir monitör bakılmalı mı?
Yoksa en çok önerilen Philips, MSI ikilisi bu vakitlerde geç olmadan alınır mı?
Biraz zor bir soru ama cevaplarsanız bayağı yük kalkar üzerimden🙂
Bu fiyatlardan daha ucuzunu gelecekte gorme ihtimalin, daha pahali gorme ihtimalinden daha dusuk oldugu icin sahsi gorusum hangisini alacaksan bir an once alman yonunde.

Yeni konular

Geri
Yukarı