Philips 43PUS6501 TV ile Series X kullanılır mı?

AnilWasTaken

Hectopat
Yer
Doların 1tl olduğu TR
Daha fazla  
Arkadaşlar selam evimizde 43PUS6501/12 ürün kodu olan bir TV bulunuyor. Doğum günüm için babamdan Series X isteyeceğim. Bu TV konsolla uyumlu mudur?

Uyumludur. 4K TV.

Bildiğim kadarıyla HDMI 2.0, 4K 60 fps destekliyor. Konsolu aldınız mı? Zira ben de Philips marka bir tv kullanıyorum. Sizin TV’nin özelliklerine buradan baktığımda (https://www.epey.com/televizyon/philips-43pus6501.html) “Yenileme Hızı (Gerçek): 100 Hz” derken “Desteklenen Çözünürlükler (HDMI): 3840x2160p @ 60 Hz” diyor. Yani aradaki bu Hz farkının nedenini biliyor musunuz?

Biri youtube,tv kanalları biri konsol gibi bağlanan cihazların bu kadar basit
Konsolu Series X değilde ps5 olarak seçtim ve para biriktiriyorum.600TL birikti bile

Biri youtube,tv kanalları biri konsol gibi bağlanan cihazların bu kadar basit

Konsolu Series X değilde ps5 olarak seçtim ve para biriktiriyorum.600TL birikti bile
Bol kazançlar dilerim kardeşim. Benim TV de Philips model, gerçek Hz 50 diyor ama buna "Desteklenen Çözünürlükler (HDMI): 3840x2160p @ 60 Hz diyor kafam karışık hala. Konsolları 60 Hz kullanabilirim değil mi?

Ayrıca sizce neden PS5?

Oyunlarının kalitesinden PS5. D sizde 4K 60FPS kullanabilirsiniz fakat PS5 veya Xbox'un 8K medya özelliğinden yararlanamazsınız.

Siz de hangi model var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…