Philips 50PUS8007 model TV nasıldır?

LeonScottKennedy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Teknosa çalışanı çok önerdi Samsung yerine tercih ettim sizce güzel bir model midir? Adam çok övgüyle bahsetti görüntüsü işletim sistemi Samsung'dan iyi dedi öve öve bitiremedi 21,800 gibi bir meblağya aldım. Alınmış malın ayıbı olmaz derler ama iyi yapmış mıyım?

Hocam öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullan. Özelliklerini inceledim bende cumartesi günü aldım. Next marka özellikleri tek tük farklar dışında aynı aldığım 58 inç seninki 50 inç büyüklük kişiden kişiye değişir tabii ki. Ben Amazon'dan aldım. 15k fiyata aldığıma göre biraz pahalı gibi geldi. Karşılaştırmasını burada hocam. Tabii ki iyi yapmışsın pişman olmazsın hocam.

Hocam öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullan. Özelliklerini inceledim bende cumartesi günü aldım. Next marka özellikleri tek tük farklar dışında aynı aldığım 58 inç seninki 50 inç büyüklük kişiden kişiye değişir tabii ki. Ben Amazon'dan aldım. 15k fiyata aldığıma göre biraz pahalı gibi geldi. Karşılaştırmasını burada hocam. Tabii ki iyi yapmışsın pişman olmazsın hocam.
Eyvallah sana da hayırlı olsun hocam almışken iyisi olsun dedik 55 inç maalesef alamadık.

Geri
Yukarı