Philips Mouse alınır mı?

HowAreYouToday

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci

Arkadaş linkteki ürünü almayı düşünüyorum. Bütçem en fazla 100 TL. Bu ürünü kullanan var mı? Beni uzun süre götürecek güzel bir Mouse'a ihtiyacım var. Başka tavsiyeleriniz varsa onlara da bakabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaş linkteki ürünü almayı düşünüyorum. Bütçem en fazla 100 TL. Bu ürünü kullanan var mı? Beni uzun süre götürecek güzel bir Mouse'a ihtiyacım var. Başka tavsiyeleriniz varsa onlara da bakabilirim.

Bloody serisi farelere bakabilirsin fakat programındaki bazı özellikleri kullanmak için 10 dolar ödemen gerek onun dışında tam bir F/P'dir.

Philips'in yeni çıkardığı klavyesi gibiyse (yani Çin'den getirtilip üstüne marka basılan bir ürünse) almayın. Bütçenizi belirtin. Öyle değilse alınabilir.

aldın mı hocam? tuşlar ses yapıyor mu ? ben de Frisby FM-G3290K Oyuncu Mouse Siyah + Mouse Pad Fiyatları ve Özellikleri bununla philips arasında kaldım

Geri
Yukarı