Philips One by sonicare diş fırçası nasıldır?

MelihKesgin X99

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B550 GAMING X V2
Ryzen 5 5500
RX6600
3000MHz 16GB Gskill
Meslek
Öğrenci
İlk defa böyle elektronik diş fırçası alasım geldi, şahsen çok bir etkileri olduğunu düşünmüyorum ama herkes kullanıyor ve övüyor. Şimdilik böyle bir ürün almayı düşünüyorum(kupon ile beraber 250TL'ye gelecek).
1.sorum: Gerçekten işlevleri var mı?
2.sorum: Bu fiyata bu ürün alınır mı?

İlk defa böyle elektronik diş fırçası alasım geldi, şahsen çok bir etkileri olduğunu düşünmüyorum ama herkes kullanıyor ve övüyor. Şimdilik böyle bir ürün almayı düşünüyorum(kupon ile beraber 250TL'ye gelecek).
1.sorum: Gerçekten işlevleri var mı?
2.sorum: Bu fiyata bu ürün alınır mı?
Şahsen diş hassasiyetimi elektrikli fırçalar çözdü sadece. Ayrıca dişlerim parıl parıl. Ben Oral-B almıştım bayağı önce ve halen çok memnunum. Philips konusunda bilgim yok ama normal diş fırçalarına benzer bir fırçası olduğu için yeterince iyi bir hassas temizleme yapabileceğini düşünmüyorum pek.

Şahsen diş hassasiyetimi elektrikli fırçalar çözdü sadece. Ayrıca dişlerim parıl parıl. Ben Oral-B almıştım bayağı önce ve halen çok memnunum. Philips konusunda bilgim yok ama normal diş fırçalarına benzer bir fırçası olduğu için yeterince iyi bir hassas temizleme yapabileceğini düşünmüyorum pek.
İki markanın ürünlerinin dişleri fırçalama mantığı farklı;

Ayrıca diş aralarını iyice temizlemek için "ağız duşu" diye satilan ürünleri kullanmanizida tavsiye ederim.

Ben fırça olarak Sonicare HX9911 kullanıyorum. Önceki OralB fircama göre daha iyi buluyorum.

Son düzenleme:

Ayrıca diş aralarını iyice temizlemek için "ağız duşu" diye satilan ürünleri kullanmanizida tavsiye ederim.

Ben fırça olarak sonicare HX9911 kullanıyorum. Önceki Oral-B firacağıma göre daha iyi buluyorum.

Bu Model'de 3000TL civarındaymış 😅

Biliyorum ve nedense bana Philips'in mantığı biraz garip geliyor. Oral-B'de fırça dönüyor, titreşiyor ve salınım hareketi yapıyor. Philips'te ise sadece süpürme ve titreşim hareketi mevcut. Ayrıca süpürme hareketi ne kadar iyi bir temizleme sağlıyor bilmiyorum. Şahsen bana çok da verimli gibi gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı