Philips TV YouTube'a girmiyor

PORSHİUS

Kilopat
Arkadaşlar, philips marka TV'm var. Kablosuz özelliği yok, bugün gittim internet kablosu aldım ve başarılı bir şekilde TV'yi bağlattım. Youtube'a girmeye çalıştığımda Youtube logosunda kalıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
2012-2013 Yılına ait bir cihaz mı? Modelin sonu, 7 ile mi bitiyor 8 ile mi?

Arkadaşlar 2013 yıl ve altı modeller için Youtube desteğini kesmiş. Bir sorum olacak televizyona sürüm yükleme veya yükseltme mümkün müdür?

Evet biliyorum, eski philips çalışanıyım ondan sordum :) Yazılım sürümü yükseltsenizde durum değişmez. Modelden youtube java uygulamasının desteği kesildi.

Evet biliyorum, eski philips çalışanıyım ondan sordum :) Yazılım sürümü yükseltsenizde durum değişmez. Modelden youtube java uygulamasının desteği kesildi.
Hocam, ceza yediğim için cevap veremedim boşu boşuna 10 lira kabloya verdim.
Başka bir model yazılım yükleme gibi bir durum mevcut mu?

TV'de Home tuşuna basın alt kısımdaki uygulamalar kısmına girin Youtube.com uygulamaını bulun güncellemeleri ve önizleme falan temizleyin. Sonra Youtube.com-for-Android-TV-2-06-06. APK internetten indirip flash belleğe kopyalayın. GooglePlay stroden File expolerer indir TV kur. Flash belleği TV tak file expolerer ile flashbelleği aç içindeki YouTube dosyasını seçip üzerine tıkla ve yeniden kur. Çalışıyor ise googleplay stroye gir ayarlardan otomatik güncellemeyi kapat YouTube sakın güncelleme.

TV'de Home tuşuna basın alt kısımdaki uygulamalar kısmına girin Youtube.com uygulamaını bulun güncellemeleri ve önizleme falan temizleyin. Sonra Youtube.com-for-Android-TV-2-06-06. APK internetten indirip flash belleğe kopyalayın. GooglePlay stroden File expolerer indir TV kur. Flash belleği TV tak file expolerer ile flashbelleği aç içindeki YouTube dosyasını seçip üzerine tıkla ve yeniden kur. Çalışıyor ise googleplay stroye gir ayarlardan otomatik güncellemeyi kapat YouTube sakın güncelleme.
Kral Büyüksün resmen internette 5 saat araştırma yaptım hiç birisi işe yaramadı sadece seninsöylediğin teknik işe yaradı harbi büyük sevaba girdin allah senden bin razı olsun ...

hocam öncelikle teşekkür ederim youtube oldu oturum açma yapamıyorum bu normal mi

Yeni konular

Geri
Yukarı