Phoenix Oblivion mu ? Toplama Sistem mi?

Toplama Sistem mi? Phoenix Oblivion mu?

• Phoenix Oblivion

Oy: 29 63,0%
  • Toplama Bilgisayar

Oy: 17 37,0%

• Oy verenlerin toplamı
    46
Oyun için 5ms nin üzerine kesinlikle cikmamali.

Monitorun boyutu ne kadar olsun. 21 23 24 27

Tasarımı önemli mi?

Butcenizi soylerseniz daha iyi olur. 450-550 TL lık monitör yetecektir. Ama 27 inç olsun IPS olsun derseniz 750+ olur.

700W çok fazla o kadarına ihtiyaç yok. Sinerjiden daha ucuza toplanabilir. Kasa+Monitörü 3500'e topladım bir önceki sayfadan bulabilirsin.

700w kasanın beraberinde geldiği için ucuz ayrı olarak 650w seçince daha pahalı.

Arkadas ilk kez alacağı için inventustan alması daha mantıklı bedavaya toplayip test ediyor. Ve müşteri memnuniyeti yüksek .

Oyun için 5ms nin üzerine kesinlikle cikmamali.

Monitorun boyutu ne kadar olsun. 21 23 24 27

Tasarımı önemli mi?

Butcenizi soylerseniz daha iyi olur. 450-550 TL lık monitör yetecektir. Ama 27 inç olsun IPS olsun derseniz 750+ olur.

700w kasanın beraberinde geldiği için ucuz ayrı olarak 650w seçince daha pahalı.

Arkadas ilk kez alacağı için inventustan alması daha mantıklı bedavaya toplayip test ediyor. Ve müşteri memnuniyeti yüksek .
Ben de sorayim inventus tan alisveris yapan var mi yani kim bunlar guvenilir bir site mi?

3_MONLCD22BENRL224.jpg

BenQ 21.5 RL2240HE Gaming LED Monitör 1ms Sarı

Ben de sorayim inventus tan alisveris yapan var mi yani kim bunlar guvenilir bir site mi?

İnventus gibi çok iyi bir teknoloji sitesi bulamazsın Türkiye'de. Adamlar işini ahlaklı ve düzgün yapıyor.

GTX 970 gibi bir ekran kartı alıyorsanız, biraz daha fazla verip yüksek kaliteli modellere bakmanızda büyük fayda var. Zotac'ın dönüş oranları oldukça yüksek, şahsen tercih etmeyeceğim bir markadır. Editör olarak değil, kullanıcı olarak söylüyorum zira geçmişte ucuzluğuna kapılıp almış ve pişman olmuşluğum var. Üstelik birden fazla defa...

Inventus da düzgün bir yerdir daha önce sorulmuştu dip not olarak düşelim.

GTX 970 gibi bir ekran kartı alıyorsanız, biraz daha fazla verip yüksek kaliteli modellere bakmanızda büyük fayda var. Zotac'ın dönüş oranları oldukça yüksek, şahsen tercih etmeyeceğim bir markadır. Editör olarak değil, kullanıcı olarak söylüyorum zira geçmişte ucuzluğuna kapılıp almış ve pişman olmuşluğum var. Üstelik birden fazla defa...

Inventus da düzgün bir yerdir daha önce sorulmuştu dip not olarak düşelim.

Fiyata sığdırmak için yapmıştım. Biraz daha ödeyerek başka markaları alabilir. Teşekkürler Ali hocam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı