PhoenixMiner'dan kazılanlar nereye gidiyor?

can154

Decapat
Dostlar PhoenixMiner'dan bir süre kazım yaptım ama bu kazdıklarım nereye gitti merak ettim. Tanımlı bir Binance hesabım da yok. Umarım başınızı ağrıtmam sevgiler.

Hemen hemen her miner uygulamasında tanımlanmış hazır bir mining cüzdan adresi bulunur. Bu adreslerin geliştiricilere ait adresler olduğunu düşünüyorum. Ayar yapmadan çalıştırdıysan geliştiriciye hizmet etmiş bulunuyorsun.

Normalde başlattığın o programın içini açıp kendi cüzdan kodunu yazman gerekti, sen hiçbir işlem yapmadığın için programla birlikte gelen cüzdan koduna çalışmış oldun. 😅 Kısaca başkasına gitti.

Dostlar PhoenixMiner'dan bir süre kazım yaptım ama bu kazdıklarım nereye gitti merak ettim. Tanımlı bir Binance hesabım da yok. Umarım başınızı ağrıtmam sevgiler.

Hocam cüzdan numarası default Phoneixminer üreticisinin.
0x39e987c72d3b35da03ba9aca26a9e9f91c16c04c bu numaraya gidiyor.
Oda aşağıda topladığı paraya bak. Sizler sayesinde.

Hocam cüzdan numarası default Phoneixminer üreticisinin.
0x39e987c72d3b35da03ba9aca26a9e9f91c16c04c bu numaraya gidiyor.
Oda aşağıda topladığı paraya bak. Sizler sayesinde.

Aldıkları feelerde o adrese yatıyordur tahminim. Ne yapsın adamlar taş mı kemirsin 😀

Aynen hem random miner userlar 🤣 hem de fee oraya kesiyordur.
Boş VGA'ları bir miner yazalım hadi hep beraber. 👏 👍

Aslında Technopat kendi minerını yapsaydı şimdiye feeleri ve hatalı mininglerden gelenleri atmıştı cebe 🙂 hatta o miner ile ilgili rehber video hazırlanır ve sabitlenirdi. Her gün aynı mining konuları açıldığında "rehber var oraya bak" denilirdi programa yönlendirilirdi sonra gelsin feeler hatalı miningler 😁

Geri
Yukarı