PHotkey Windows 8 Sürücüsü

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Burak hocam saol ben windows 8 yükledim dokunmatikler çalışmıyor verdiğiniz sürümlerden hangisini yüklemeliyim. Yaşa be patron düzeldi ya sen kralsın vallahi.

Bende düzelmedi.

Edit - ilk başta alttaki rar dosyasını kurmuştum olmadı daha sonra kaldırmadan europe olanı indirdim güncelledi yeniden başlatınca oldu teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar. Aranızda yeniyim ilk mesajım direk dert yanıyorum öncelikle kusura bakmayın. :)

Uzun süredir il dışındaydım. Hediye casper nirvana a15ya model 15.6 bi laptop gelmiş evde tutulmuş.öyle. Ffakat dikkatimi aylar sonra çeken bir konu var bu dokunmatik ledli tuşların bölümü bende mevcut. Fakat herangi bir çalışma yok. Photkey pc'de kurulu fakat win 8.1 yüklü olduğu için çalışmıyor. Galiba aylardır arıyorum tek mantıklı açıklamayı yapan forum sizsiniz. Fakat burda da çözemedim. Heralde dediklerinizi yaptım hepsini indirip denedim yinede olmuyor. Sorun giderden çözmeye çalıştım.

Sisteme uyarlayarak açtım. Yine olmadı. Program bir türlü açılmıyor. Gerçekten bir süre sonra can sıkıcı olabiliyor. Gerçekten yardım edebilecek biri var mı ? Özellikle konuyu açan sayın @ Burak Alkan cevap verirsen gerçekten teşekkür ederim. İyi forumlar arkadaşlar.

Üsttekileri denerseniz çalışabilir ama çok da gerekli değil. Windows 8.1'de Photkey olmasa da o tuşlar çalışıyor.

@Berke Kan hepsini denedim. Benim dediğim fonksiyon FN tuşları değil hoparlörlerin altında bulunan mavi ledli dokunmatik tuşlar, bende ne ışık var ne de tuşların ışıkları yanıyor?

Aygıt yöneticisindeyim fakat yüklü olmayan aygıtları nereden göreceğim? Siz sekme olarak bana yazarsanız direk istediğiniz ürünün tüm özelliklerini buraya yazabilirim, eğer çok olmazsam?

Aygıt yöneticisi gizli aygıtları göster sekmesini aktif hale getirdim. Göster dediğimde bazı sekmeler geliyor listeye fakat sizin istediğiniz sekme nedir isim olarak? Detaylı bir şekilde yardım ederseniz memnun olurum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı