Photoshop 0xc0000005 hatası

blenderman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Photoshop CC 2015 programını kurdum ve bu hatayı aldım. Aynı hatayı başka programlarda da alıyorum. İşte bu da ekran görüntüsü:

1617701120064.png

Process Monitor ile hata raporu aldım. Aşağıya link bırakıyorum. Bana yardım ederseniz çok sevinirim. 🤗

Buradaki raporu paylaştınız zaten. Ben de inceledim, potansiyel bir hatalı DLL dosyası buldum fakat hata koduna biraz da tecrübemi ekleyince kullanıcı adındaki Türkçe karakterden olduğunu düşünüyorum.

Profilim açık ama burada özel mesaj yetkisi herkeste açık değil. Bu konuyla ilgili bir soruysa buradan çözelim, başka bir sorunsa da farklı konudan çözmeyi deneyebiliriz. Ayrıca konuyu demin çözüldü işaretlemişsiniz, sorun çözüldü mü ki?

Profilim açık ama burada özel mesaj yetkisi herkeste açık değil. Bu konuyla ilgili bir soruysa buradan çözelim, başka bir sorunsa da farklı konudan çözmeyi deneyebiliriz. Ayrıca konuyu demin çözüldü işaretlemişsiniz, sorun çözüldü mü ki?

Sorun daha çözülmedi ama bir bilgisayarcıya götüreceğim büyük ihtimal. Çözüme en yakın sizinki olduğum için işaretledim. Az önce attığınız rehberdeki bir konuyla ilgili bir sorun var. Ama artık oraya yazmalıyım galiba.
Sorun daha çözülmedi ama bir bilgisayarcıya götüreceğim büyük ihtimal. Çözüme en yakın sizinki olduğum için işaretledim. Az önce attığınız rehberdeki bir konuyla ilgili bir sorun var. Ama artık oraya yazmalıyım galiba.
Bilgisayarcıya gitmeden önce yapabileceğim başka bir şey yok mu?(admin olan ismimi 'admın' şeklinde değiştirdim. Sorun hala çözülmedi.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı