Photoshop, Corel Draw, InDesign ve Illustrator için Ekran Kartı Tavsiyesi

son_goku

Kilopat
Makaleler
12
Yer
İzmit
Daha fazla  
i7 4820k, 16 GB 2133 Corsair RAM ve uygun anakart seçimini yaptım. Hard disk olarak 3 TB Seagate ve 120 GB SSD Corsair seçtim. Şuan bu sisteme göre bir ekran kartı arıyorum. Grafik tasarım yapıyorum ( Photoshop, Corel Draw, İndesign ve İllistrator ) ve ek olarak bilgisayar mühendisliği yüksek lisansına başladım ve studio gibi programlarda kullanmam gerekecek. Oyun olarak pek fazla oyun oynadığım yok. Şimdi bu sisteme sorun yapmayacak ve uzun süre gidecek bir ekran kartı arıyorum. Fiyat aralığı en fazla 1000 TL.

ASUS GTX 770 DirectCU II OC. CUDA sayesinde hem Adobe yazılımlarında donanımsal hızlandırma elde edersin hem de ekran kartı üstünden GPGPU programlama yaparsın. Bütçene göre en uygun ve en performanslı kart budur.

Daha önceden yanılmıyorsam Level dergisine gelen soruları açıp yanıtlıyorlar. Sitenin hiti artıyor. Google'da üst sıralara çıkıyoruz. Evren değişiyor Technopat değişiyor.

Daha önceden yanılmıyorsam Level dergisine gelen soruları açıp yanıtlıyorlar. Sitenin hiti artıyor. Google'da üst sıralara çıkıyoruz. Evren değişiyor Technopat değişiyor.

Mantıklı bende dedim bu kadar mesaj atmış,trol olmayan biri neden dakika başı konu açıyor, merakımı giderdiniz kesin öyledir, teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı