Photoshop İle Banner Nasıl Yapılır?

Emin TURHAN

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Mühendisi
YouTube için yeni bir oyun kanalı oluşumu içerisindeyim ancak banner ve logomu yapmak konusunda pek yetenekli olduğum söylenemez. Logomu tasarladım ancak 3 boyutlu şöyle güzel bir şey haline getiremedim. Banner için ise o kadar uğraşmama rağmen (Adobe Photoshop ile) doğru düzgün yapamadım. Bana yardımcı olur musunuz, nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafı buraya atmakla başlayabilirsin.
logom bu bunu 3 boyutlu güzel bir şeye dönüştürmeye çalıştım ama ne bilgim nede araştırmalarım yeterli gelmedi. Ayrıca kanal bannerim için herhangi bir fikrim yok deneme yanılma yaptım sürekli. Logom bannerimin bir kenarında yer alsın ayrıca facebook snapchat instagram youtube gibi ikonlar bulunsun ilgi çekici bir oyun kanal banneri oluşturmaya çalıştım.

Dosya Ekleri

• LOGO FİLİGRAN.jpg
    LOGO FİLİGRAN.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 299
YouTube için yeni bir oyun kanalı oluşumu içerisindeyim ancak banner ve logomu yapmak konusunda pek yetenekli olduğum söylenemez. Logomu tasarladım ancak 3 boyutlu şöyle güzel bir şey haline getiremedim. Banner için ise o kadar uğraşmama rağmen (Adobe Photoshop ile) doğru düzgün yapamadım. Bana yardımcı olur musunuz, nasıl yapabilirim?
Bu işini görür sanırım?

Kardeşim çok teşekkür ederim videoya bakarak logom üzerinde baya bir uğraştım ama yine beceremedim. Sanırım beceriksizim yada anlama kabiliyetim çok zayıf :(
Hayır.. Sadece tecrübesizsin.. Daha yeni başladıysan hiç moral bozma.. (Sadece bir resim için geceleyip sabahladığımı hatırlıyorum.. :D) Zira bu beceri işinden çok deneyim işidir.. Kısayolları da zamanla öğrenirsin.. Önemli olan istek ve heyecan. Onu kaybetme.. :)
Beni soracak olursan bi süredir bıraktım.. PC'yi bi formatladım ondan sonra yükledim ise de bi türlü niyet edemedim :D Ama bayağı bi PS eğitim arşivim var. Onlarda kıyıda köşede beni bekliyorlar :)

Hayır.. Sadece tecrübesizsin.. Daha yeni başladıysan hiç moral bozma.. (Sadece bir resim için geceleyip sabahladığımı hatırlıyorum.. :D) Zira bu beceri işinden çok deneyim işidir.. Kısayolları da zamanla öğrenirsin.. Önemli olan istek ve heyecan. Onu kaybetme.. :)
Beni soracak olursan bi süredir bıraktım.. PC'yi bi formatladım ondan sonra yükledim ise de bi türlü niyet edemedim :D Ama bayağı bi PS eğitim arşivim var. Onlarda kıyıda köşede beni bekliyorlar :)
Desteğin için teşekkür ederim denemelerime devam ediyorum :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı