Photoshop'ta parçalara fotoğraf nasıl eklenir?

RedemptionK

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Fotoğrafta ayırdığım her parça içine ayrı ayrı fotoğraf koymak istiyorum. Photoshop'ta yeniyim. Yardımlarınız bekliyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2022-02-21_173320.png
    resim_2022-02-21_173320.png
    109,8 KB · Görüntüleme: 34
Bunu yapamadım galiba nasıl olacak.

W tuşuna basarak hepsini 4 parçaya ayır ilk olarak seç sonra CTRL+j tuşuna bas kopyalayacak sonra şu tam elips 1 katmanını del tuşuna basarak sil eklemek istediğin fotoğrafı photoshop'a ekliyorsun. Üstüne tutup atıyorsun. Resmin parlaklığı kısıyorsun taşan yerleri silgi ile silip pürüzsüz görsel haline getiriyorsun. Sonra parlaklığını artırabilirsin.

W tuşuna basarak hepsini 4 parçaya ayır ilk olarak seç sonra CTRL+j tuşuna bas kopyalayacak sonra şu tam elips 1 katmanını del tuşuna basarak sil eklemek istediğin fotoğrafı Photoshop'a ekliyorsun. Üstüne tutup atıyorsun. Resmin parlaklığı kısıyorsun taşan yerleri silgi ile silip pürüzsüz görsel haline getiriyorsun. Sonra parlaklığını artırabilirsin.

Yok hocam ben beceremiyorum galiba.

Merhaba herkese. Fotoğrafta ayırdığım her parça içine ayrı ayrı fotoğraf koymak istiyorum. Photoshop'ta yeniyim. Yardımlarınız bekliyorum.

Burdan bu dosyayı indir senin için hazırladım

hangi layer'ın içine resim koymak istiyorsan o layer'ın üstüne resmi bırak resim layer'ı ile şeklin layer'ın arasına gelip ALT tuşuna basılı tut AŞAĞI OK işareti çıkınca tıkla resmi içine gömecektir.
Ekran Görüntüsü (27).pngEkran Görüntüsü (28).pngEkran Görüntüsü (29).png

Son düzenleme:

Burdan bu dosyayı indir senin için hazırladım

hangi layer'ın içine resim koymak istiyorsan o layer'ın üstüne resmi bırak resim layer'ı ile şeklin layer'ın arasına gelip ALT tuşuna basılı tut AŞAĞI OK işareti çıkınca tıkla resmi içine gömecektir.
Eki Görüntüle 1312495Eki Görüntüle 1312496Eki Görüntüle 1312497
Dosyanıza istek attım hocam emeklerin için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı