.PHP İçin Hostinger Ve Zyro Kullanılabilir mi ?

Kişisel istiyor ama hocam, o zaman alacak bir domain sıfırdan başlayacak. :)
Domainler para değil ki artık? Kişisel bir domain alıp kullanmak her türlü daha iyi.

Ücretsiz domainli site yapacağım bir site yok mu?
Maalesef, hayır. Fakat zaten gazozdan ucuza domain sahibi olabilirsin. Ki normalde isimtescil.net kazık fiyattan domain kaydı yapar fakat misal .club uzantısı için sadece 0.49$'dan satış yapıyor ki bu dünya çapındaki piyasada en ucuz rakam.

Aynı şekilde namecheap.com'da da belli başlı TLD domainler 0.48$'dan satışını yapıyor. Ek olarak kampanya da yapmışlar ki 5 yıllık satın alırsan her yıl için 1.115$'dan hesap edip 5.58$'dan satışını yapıyor. E daha ne olsun? :)

isimtescil.net Kampanya Linki için tıklayın.
namecheap.com Kampanya Linki için tıklayın.

Domainler para değil ki artık? Kişisel bir domain alıp kullanmak her türlü daha iyi.

Maalesef, hayır. Fakat zaten gazozdan ucuza domain sahibi olabilirsin. Ki normalde isimtescil.net kazık fiyattan domain kaydı yapar fakat misal .club uzantısı için sadece 0.49$'dan satış yapıyor ki bu dünya çapındaki piyasada en ucuz rakam.

Aynı şekilde namecheap.com'da da belli başlı TLD domainler 0.48$'dan satışını yapıyor. Ek olarak kampanya da yapmışlar ki 5 yıllık satın alırsan her yıl için 1.115$'dan hesap edip 5.58$'dan satışını yapıyor. E daha ne olsun? :)

isimtescil.net Kampanya Linki için tıklayın.
namecheap.com Kampanya Linki için tıklayın.

Anlaşıldı. Bu işten vazgeçmeliyim.
İsterse 0.10 $ olsun gene veremem.
Tamam. Bana Cry Engine 5 yeter. :)

Verememe sebebin nedir? Çoğunlukla bir günlük harçlığın bile değil yapacağın harcamalar.
İş olarak ciddi değildim. Sadece benim de bir sitem olsun istedim.
İster 1 senelik Hostinger olsun, ister bedava sitem. Yine de olsun. Bedava olsun ben herşeye para harcamam.

Bütçe değil mesele.

İş olarak ciddi değildim. Sadece benim de bir sitem olsun istedim.
İster 1 senelik Hostinger olsun, ister bedava sitem. Yine de olsun. Bedava olsun ben herşeye para harcamam.

Bütçe değil mesele.
Oda olsun diye açmak istiyorsan sana çok bir getirisi olmaz, emin ol. Hatta kaybettiğin zamana, harcadığın zamana daha sonra çok fazla yanarsın. Hazır bazı becerilerin mevcutken onları kullanabileceğin kendine bir platform oluştur, kendine yatırım yap. :)

Oda olsun diye açmak istiyorsan sana çok bir getirisi olmaz, emin ol. Hatta kaybettiğin zamana, harcadığın zamana daha sonra çok fazla yanarsın. Hazır bazı becerilerin mevcutken onları kullanabileceğin kendine bir platform oluştur, kendine yatırım yap. :)
Sağ ol ağabeyim.
17 yaşıma gelince hemen site açacağım.
Sağ ol önerin için. Sağ ol.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı