Pil Algılanamadı hatası ?

Daviaa

Hectopat
Daha fazla  
Olay karışık biraz. Bugün bir kez çıkarıp taktıydım pili bugüne kadar sorun yoktu. Şarjı baya azaldı bitecek duruma gelmişti kapattım sandım aslında uykuya almışım öyle durdu 1 saatten fazla eve geldim açtım baktım pil de çarpı çıkıyor gidiyor çıkıyor gidiyor ( pil tamamen bitiyor kapanacak ) hemen şarja taktım o çarpı öyle kaldı.
Şimdi de bilgisayar kasım kasım kasılıyor maus gidiyor geri geliyor pili çıkarıp takıyorum ilk önce görüyor sonra geri gidiyor sonra şarj aletine bastırınca tekrar geliyor sonra biraz sonra tekrar gidebiliyor
Evet baya karışık umarım anlayan olur :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Olay karışık biraz. Bugün bir kez çıkarıp taktıydım pili bugüne kadar sorun yoktu. Şarjı baya azaldı bitecek duruma gelmişti kapattım sandım aslında uykuya almışım öyle durdu 1 saatten fazla eve geldim açtım baktım pil de çarpı çıkıyor gidiyor çıkıyor gidiyor ( pil tamamen bitiyor kapanacak ) hemen şarja taktım o çarpı öyle kaldı.
Şimdi de bilgisayar kasım kasım kasılıyor maus gidiyor geri geliyor pili çıkarıp takıyorum ilk önce görüyor sonra geri gidiyor sonra şarj aletine bastırınca tekrar geliyor sonra biraz sonra tekrar gidebiliyor
Evet baya karışık umarım anlayan olur :D
Bilgisayarı kapatın ve pili söküp, tam oturduğuna emin olacağınız şekilde pili geri takın ve pili bilgisayarı açmadan bir süre şarj edin. Tekrar bilgisayarı boot edin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı