Pilotaj okunabilir mi?

Yok memur çocuğu değilim. Sayısalım iyi şu an için ama edebiyatım 25 sorudan 13 tane 14 tane ancak yapabiliyorum. Ama babam da 1.5. milyon karşılamaya kesinlikle yakın bakmaz.
valla hocam ben mezunum geçen sene çalışıyor zannedip kendimi kandırmışım onu anladım. Sana da tek tavsiyem 11.sınıfı 11de bitir tyt falan muhabbetlerine girme hepsi halledilecek şeyler ama 11 en önemlisi

Pilot, pilotaj okunarak olunmuyor. Bomboş bir bölüm. Pilotların çoğu pilotaj harici bir bölüm bitiren lisans mezunları. Mühendislik bölümlerinden birisine yönelmenizi tavsiye ederim.

Teşekkür ederim

TYT'yi yazın bitiririm diye düşünüyorum.

Pilot, pilotaj okunarak olunmuyor. Bomboş bir bölüm. Pilotların çoğu pilotaj harici bir bölüm bitiren lisans mezunları. Mühendislik bölümlerinden birisine yönelmenizi tavsiye ederim.

Araştırırım sağ olun.

Hocam size bir tavsiye paraya bakmayın seveceğiniz işi yapın bende pilotaj istiyordum uçaklar,havacılık hakkında her şeyi biliyordum hala da biliyorum ama maalesef olmadı.

Hocam size bir tavsiye paraya bakmayın seveceğiniz işi yapın bende pilotaj istiyordum uçaklar,havacılık hakkında her şeyi biliyordum hala da biliyorum ama maalesef olmadı.
Kaç kere denediniz? Denemeye devam edin bence.

Sağ olun deneyeceğim hocam. 1 kere, çok istiyorum vallaha uçaklar hakkında bilmediğim bir şey yok diyebilirim
Bir arkadaşım altıncı denemesinde girdi. İki ay önce TAFA’dan mezun oldu. Şimdi son aşamada. Airbus’a atandı ve simülasyon eğitimi aşamasında. Kararlıysanız ve imkan varsa denemeye devam, olmaz diye düşünmeyin sakın.

Hocam bu yazınız bana cidden motivasyon verdi teşekkürler benim de hayalim Boeing umarım olur. Arkadaşınızıda tebrik ederim bahtı açık olsun.

Hocam bu yazınız bana cidden motivasyon verdi teşekkürler benim de hayalim Boeing umarım olur. Arkadaşınızıda tebrik ederim bahtı açık olsun.
Genellikle atamalar Boeing için oluyor zaten. Bilirsiniz, daha yaygın olduğu için. Airbus daha küçük bir gruba veriliyor. Umarım o aşamaya geldiğinizde Boeing olacaktır zaten yüksek ihtimal. Şunu da belirtmek istiyorum. Genellikle pilotluğa başlayan kişilerin yaş ortalaması gerçekten yüksek. 30-40 yaş aralığında oluyorlar. Kaç yaşındasınız bilmiyorum fakat bu işin bir başlangıç yaşı yok demeye getiriyorum.

Anladım hocam vallahi her yazdığınızda beni daha da mutlu ediyorsunuz motivem tavan yaptı sağ olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…