Ping değeri düşük ISS önerisi

wzyzwyw

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yakında yeni eve taşınacağız evimiz için internet araştırması yaptım. Kablonet g-PON altyapısında 500Mbps internet sunuyor. TurkNet ise fiber altyapısında 100Mbps internet sunuyor. Yarı profesyonel seviyede CS:GO oynuyorum ve ping değeri benim için çok önemli hangisinde daha az ping alırım? Veya alternatif bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de aynı seviyelerde verir diye düşünüyorum, zaten altyapı aynı. Belli bir hızdan sonra ping fark etmiyor. Yayın, YouTube ile ilgileniyorsanız Kablonet, ilgilenmiyorsanız fiyatı uygun olan.

Merhaba yakında yeni eve taşınacağız evimiz için internet araştırması yaptım. Kablonet g-PON altyapısında 500Mbps internet sunuyor. TurkNet ise fiber altyapısında 100Mbps internet sunuyor. Yarı profesyonel seviyede CS:GO oynuyorum ve ping değeri benim için çok önemli hangisinde daha az ping alırım? Veya alternatif bir öneriniz var mı?

Kablonet'in routerını bilmem ama TurkNet'in routerı berbat. Tarih öncesi bildiğiniz. Ekstradan 2-3000 TL civarı bütçeniz yoksa router için TurkNet önermem. Onun dışında fiberi gereksiz pahalı. Modem ile aynı odada değilseniz almayın.

Kablonet'in routerını bilmem ama TurkNet'in routerı berbat. Tarih öncesi bildiğiniz. Ekstradan 2-3000 TL civarı bütçeniz yoksa router için TurkNet önermem. Onun dışında fiberi gereksiz pahalı. Modem ile aynı odada değilseniz almayın.

Hocam ben kullanıyorum ve sorun yok bende (100Mbps paketim) çok yoğun akşamlar olmadığı sürece sıkıntı yok o akşamlardada +10 ping Max.

Ben 1 gigabit kullanıyorum, PUBG'de 20 ms görüyorum çoğunlukla, sigara içmek için mutfağa geçtiğim zaman ping fırlıyor.

Altyapınız veya ağkartınızda sıkıntı olabilir. Bende bir sorum yok. Ortalama 30 ping alıyorum PUBG'de, uçma kaçma sorunu yok.

Altyapınız veya ağkartınızda sıkıntı olabilir. Bende bir sorum yok. Ortalama 30 ping alıyorum PUBG'de, uçma kaçma sorunu yok.

Benim sorunum router ile. 2013 routerı veriyorlar 1 gigabit internete. Instagram'da video izliyorum, yorumlara bakayım diyorum yorumlar açılana kadar kıyamet kopuyor dünyaya meteor çarpıyor yok oluyor.

oyun için TTNET veya Türknet en mantıklısı hocam. Kablonet ping değerlerini bilmiyorum fakat alt yapısal olarak iyi diye biliyorum. Bunlar arasında seçim yapabilirsiniz, yarı pro. oyuncuysanız bu firmalar harici tercih etmeyin.

Benim sorunum router ile. 2013 routerı veriyorlar 1 gigabit internete. Instagram'da video izliyorum, yorumlara bakayım diyorum yorumlar açılana kadar kıyamet kopuyor dünyaya meteor çarpıyor yok oluyor.

Hocam o şekilde 1 gigabit alabiliyor musunuz? Biz kendi verdikleri modemi beğenmeyip başka bir modem aldık.
Size de tavsiye ederim, 1gigibite yazık olmasın.

Geri
Yukarı