Ping değerim yükseldi

Baran Akıncı

Hectopat
Daha fazla  
Ping değerim normalde 1 idi. Birkaç haftadır 8 veya 9 ve 20-30 ping aldığım Fortnite'da şu an 40 ile 70 arası alıyorum, sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200308_105216_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200308_105216_com.android.chrome.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 72
Speedtest'in hedef aldığını sunucu ile Fornite sunucusu arasında bir bağ yok. İstanbul'da yaşadığını farzedersem, Fortnite'da 50-60 ms ping alman normal.

TT mi kullanıyorsun ? 2 gündür aynı sorunu yaşıyorum. Bir bakayım dedim. Bakmaz olaydım. Hat önce Nevşehir-Kayseri sonra İzmir yapıp ardından İstanbul üzerinden çıkış yapıyor 😂

Umarım derdimi anlatacak birini bulurum 😂
asdasdasdsa.PNG

TT mi kullanıyorsun? 2 gündür aynı sorunu yaşıyorum. Bir bakayım dedim. Bakmaz olaydım. Hat önce nevşehir-kayseri sonra izmir yapıp ardından istanbul üzerinden çıkış yapıyor 😂

Umarım derdimi anlatacak birini bulurum 😂
Eki Görüntüle 510896

Derdini anlıyorum bendede aynı 😂 😂

1583656840121.png

TTNET bu günlerde aşırı derece de kötü buna çözüm gelmesi gerek.

Superonline kullanıyorum Fortnite sunucusu ile alakası yok bunun ben örnek verdim. Ping değerim 1 iken oyunlarda 10 15 civarı daha az ping alıyordum 8 olduğu için artık 10 15 ping daha fazla alıyorum ve sebebi ne acaba Windows sürümü ile alakası yok Telefonda'da aynı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı