Ping stabil değil

Abü1

Femtopat
Daha fazla  
Oyunlarda sabit bir ping alamıyorum. Bazen 50 sabit ping alabiliyorum ama genelde hep 500'e kadar inip çıkıyor çok kötü bir duygu. İlk başlarda kablosuz kullandığımdan dolayı olduğunu düşünüyordum ama kablo ile de aynı sorunu yaşıyorum. Türk Telekomu aradığımda internetinizde bir sıkıntı yok diyorlar. Rica etsem yardım eder misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda sabit bir ping alamıyorum. Bazen 50 sabit ping alabiliyorum ama genelde hep 500'e kadar inip çıkıyor çok kötü bir duygu. İlk başlarda kablosuz kullandığımdan dolayı olduğunu düşünüyordum ama kablo ile de aynı sorunu yaşıyorum. Türk Telekom'u aradığımda internetinizde bir sıkıntı yok diyorlar. Rica etsem yardım eder misiniz?

Ben de Türk Telekom kullanıyorum değerlerimiz hemen hemen aynı, birkaç güne TurkNet'e geçeceğim o zaman ping değerlerini size bildiririm hocam.

Eğer telefonun var ise mobil verini USB tethering ile paylaş derim. Benim de internetim öyle. :(

Bunda maalesef ki sizin yapabileceğiniz bir şey yok internette Jitter dediğimiz bir olay var bu Jitter aynı dalgalar gibi işte sizde de o dalgalar çok var jitterınız fazla ve pinginiz stabil olmuyor.

Geri
Yukarı