Piranha Gaming Klavye alınır mı?

A101'e "Piranha Gaming klavye kablolu" adlı bir klavye gelmiş, fiyatı 40 TL. Kullananlar iyi olduğunu söylerse sevinirim. Oyun oynamak için alacağım, CS:GO gibi. Klavyeye bakmak için: Piranha Gaming Klavye Kablolu.

3 Sene oldu 4 seneye gireceğiz bazen tuşlar basmıyor ama kabloyla oynayınca düzeliyor babannem almıştı kadın öldü hala kullanıyorum nur içinde yatsın.

Yani tuşlar lazer baskı olmadığı için 1 sene gibi bir kullanım da ki oyun oynuyorsanız bastığınız tuşların boyası silinme yapıyor bundan bahsedilmiş.
Tamam anladım, sağ olun.
3 Sene oldu 4 seneye gireceğiz bazen tuşlar basmıyor ama kabloyla oynayınca düzeliyor babannem almıştı kadın öldü hala kullanıyorum nur içinde yatsın.
Benim akrabalarım hiçbir şey almıyorlar. Allah rahmet eylesin.

Ben 2-3 senedir kullanıyorum. Işık veya tuşlarda hiçbir sorun yok. Sadece çok bastığım tuşlar aşınmaya başladı. Bazıları yok oluyor. Benim için hiçbir sıkıntısı yok eğer bunu dert ediyorsan alma ama bence üründe sıkıntı yok. Biraz küçük bir ürün. Kablosu sağlam. Tuş araları açık yani tuşa bastığında, bastığını hissediyorsun. Scroll Lock tuşu ile ışıkları açabiliyorsun. Işıklar sabit değişmiyor.

Tuş silinmesi aynen bu .

Dosya Ekleri

• 16084553861828174440711989988331.jpg
    16084553861828174440711989988331.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 73

Yeni konular

Geri
Yukarı